سرقت دوربین های یوزآسیایی در پارك پردیسان

سرقت دوربین های یوزآسیایی در پارك پردیسان

به گزارش پرسی بلاگ فردی كه مبادرت به سرقت دوربین های مداربسته اطراف محوطه نگهداری یوزهای آسیایی در پارك طبیعت پردیسان كرده بود، دستگیر شد.


به گزارش پرسی بلاگ به نقل از ایسنا، حوالی ساعت دو صبح هفدهم شهریورماه امسال خبری در خصوص سرقت دوربین های مداربسته واقع در محوطه نگهداری از یوزهای آسیایی در پارك طبیعت پردیسان به مركز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع داده شد كه درپی آن عوامل كلانتری مرزداران به محل اعلام شده اعزام شدند.
با حضور ماموران در محل و بررسی موضوع، عوامل حراست سازمان حفاظت محیط زیست اعلام نمودند فردی را كه مبادرت به سرقت دوربین های مداربسته اطراف محوطه نگهداری از یوزهای آسیایی كرده است، دستگیر كرده اند كه این فرد به ماموران تحویل داده شد.
در ادامه با انتقال متهم به كلانتری، وی ابتدا منكر هرگونه سرقت شد، اما زمانی كه وسایل همراهش مورد بررسی قرار گرفت، یك دستگاه دوربین مداربسته از این فرد كشف و ضبط شد كه در همین راستا متهم زبان به اعتراف باز كرد و اظهار داشت كه با یك دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ به پارك پردیسان آمده و مبادرت به سرقت سه دستگاه دورین مداربسته از اطراف محوطه نگهداری از یوزهای آسیایی كرده است.
با اعتراف متهم كه ۲۸ سال سن داشت، خودروی این فرد هم مورد بررسی قرار گرفته و دو دوربین مداربسته كه در صندوق عقب خودرو جاسازی شده بود، كشف و ضبط شد.
مركز اطلاع رسانی پلیس پیشگیری تهران بزرگ با تایید این خبر به ایسنا اعلام نمود كه تحقیقات برای شناسایی و دستگیری دیگر افراد در رابطه با این فرد در حال انجام می باشد و متهم دستگیر شده هم با تشكیل پرونده روانه دادسرا شده است.1398/06/25
13:22:17
5.0 / 5
4800
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
لینک دوستان پرسی بلاگ
پرسی بلاگ