توسط بنیاد فرهنگ سالمندی؛

فراخوان دومین جشنواره آفتابگردان منتشر گردید

فراخوان دومین جشنواره آفتابگردان منتشر گردید

به گزارش پرسی بلاگ فراخوان دومین جشنواره آفتابگردان با مبحث سالمندان توسط بنیاد فرهنگ سالمندی منتشر گردید.به گزارش پرسی بلاگ به نقل از روابط عمومی بنیاد فرهنگ سالمندی، فراخوان دومین دوره جشنواره آفتابگردان با مبحث سالمندان، اخیرا توسط بنیاد فرهنگ سالمندی انتشار یافته است.
داوود ملکی صیدآبادی، معاون اجتماعی فرهنگی این بنیاد اظهار داشت: بر مبنای برنامه ریزی های انجام شده دبیرخانه جشنواره فرهنگی ادبی آفتابگردان از امروز چهارشنبه ۸ اردیبهشت آماده دریافت آثار علاقمندان در دو بخش داستان و شعر است.
وی اضافه کرد: با عنایت به استقبال سال قبل از این جشنواره، سال جاری بخش شعر هم به این جشنواره افزوده شد که دبیر اجرایی آنرا معصومه خوانساری، سرداوری این بخش ها را به ترتیب مجید قیصری در بخش داستان و حمیدرضا شکارسری در بخش شعر بر عهده گرفته اند.
معاون فرهنگی اجتماعی بنیاد فرهنگ سالمندی در ادامه اظهار داشت: علاقه مندان به شرکت در این جشنواره می توانند آثار خویش را در این قالب ها به دبیرخانه برسانند: ادبیات داستانی: داستان کوتاه(۴۰۰۰ کلمه) هر نویسنده ۲ اثر، داستانک: تا ۵۰۰ کلمه، هر نویسنده ۳ اثر، خاطره: خود نوشت ویژه سالمندان بالای ۶۰ سال، و شعر: شعر کلاسیک، شعر نو، شعر محاوره(ترانه). آثار باید در چارچوب آثار در چارچوب word، با ذکر مشخصات کامل نویسنده شامل: نام، نام خانوادگی، سن، نام پدر، آدرس و شماره تماس در اثر ارسال شده و ضمن آن شرکت کنندگان با ارسال آثار خود حق معنوی این آثار را به بنیاد فرهنگ سالمندی واگذار می کنند. مهلت ارسال آثار هم تا ۱۵ مرداد است.
ملکی صیدآبادی اظهار داشت: آثار علاقه مندان باید از طریق های پست الکترونیکی به نشانی aftab۲@salmandiran.ir و نشانی پستی تهران، خیابان مطهری، پلاک۱۴۵، طبقه سوم، کد پستی ۱۵۷۶۶۳۷۶۳۱ به دبیرخانه برسند. شماره تلفن ۰۹۰۳۱۲۳۶۰۹۴ برای شبکه های اجتماعی و پایگاه اینترنتی www.salmandiran.ir/aftabgardan بنیاد فرهنگ سالمندی هم دیگر راه های ارسال اثر به این جشنواره هستند.

1400/02/09
20:50:56
5.0 / 5
1120
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
پرسی بلاگ