توسط انتشارات شهیدكاظمی

دل پلاس جهادگرانه هایی ضد كرونا به بازار می آید

دل پلاس جهادگرانه هایی ضد كرونا به بازار می آید

پرسی بلاگ: دل پلاس؛ روایتی داستانی از فعالبت های جهادی در مقابله با ویروس منحوس کرونا، جدید ترین اثر نویسنده کتاب عمارحلب (محمدعلی جعفری) منتشر می شود.


به گزارش پرسی بلاگ به نقل از مهر، دل پلاس؛ روایتی داستانی از فعالبت های جهادی در مقابله با ویروس منحوس کرونا، جدید ترین اثر نویسنده کتاب عمارحلب (محمدعلی جعفری) توسط انتشارات شهیدکاظمی منتشر می شود. بیشتر از یک سال است که ویروس منحوس کووید ۱۹ درکشورمان شیوع پیداکرده و فاصله های زیادی را بین مردم کشور عزیزمان انداخته است. ویروسی که اوایل دستِ کم گرفته بودیمش و شاید خیلی های توجهی به آن نداشتند؛ اما کم کم و با شنیدن اخبار وحشتناک جهانی و هم خبرهایی در مورد دوستان و آشنایان و اقواممان که درگیر ویروس شده اند، ترس رخنه کرد در وجودمان و آرام آرام سبب شد که بسیاری از مکان ها و جمع ها از هم بپاشد و فاصله بیفتد بین آدم ها و دل هایشان. در این میان عده ای همچون دوران سخت ۸ سال دفاع مدس با از خودگذشتگی و به صورت جهادی به میدان آمدن و از این فاصله ها جلوگیری کردن و با رفتار همدلانه شان، بذر محبت ها و دل گرمی را در دل هموطنان عزیزمان پاشیدند و با رفتارشان روح امید را در کشور زند کردند همدلی ای که در تاریخ ثبت خواهد شد و ماندگار. نویسنده در این اثر به سراغ نیروهای جهادی که در روزگار کروناویروس دل به خطر داده و وارد میدان مبارزه با این ویروس منحوس شده اند، رفته است. جهادگرانی که در عرصه های مختلفی چون: غسالی، دوخت ماسک، تهیه آبمیوه، کمک به کادر درمان و خبرنگاران به صورت مردمی فعالیت داشته اند در هر یک از روایت های دل پلاس با ابعادی از همدلی مجاهدانه آشنا می شویم که پازل برادری و مواسات را تکمیل می کند. دل پلاس؛ جهادگرانه هایی ضد کرونا به قلم نویسنده خوش ذوق و انقلابی کشومان، محمد علی جعفری بزودی توسط انتشارات شهید کاظمی روانه بازار می شود
پیش از این محمد علی جعفری با آثاری چون عمار حلب، آرم جان، سربلند، عروسی لاکچری، قصه دلبری و… به جامعه کتابخوان معرفی شده است. علاقه مندان جهت تهیه کتاب پس از انتشار می توانند از راه سایت رسمی انتشارات شهیدکاظمی و همینطور از راه ارسال نام کتاب به سامانه پیام کوتاه ۳۰۰۰۱۴۱۴۴۱ کتاب را تهیه کنند.


منبع:

1399/12/01
23:47:24
0.0 / 5
1160
تگهای خبر: آثار , بازار , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۱
پرسی بلاگ