توسط انتشارات سروش؛

تكنیك نورپردازی در تلویزیون و سینما به چاپ هشتم رسید

تكنیك نورپردازی در تلویزیون و سینما به چاپ هشتم رسید

پرسی بلاگ: كتاب تكنیك نورپردازی در تلویزیون و سینما نوشته جرالد میلرسون با ترجمه حمید احمد لاری و فؤاد نجف زاده توسط انتشارات سروش به چاپ هشتم رسید.به گزارش پرسی بلاگ به نقل از مهر، کتاب «تکنیک نورپردازی در تلویزیون و سینما» نوشته جرالد میلرسون با ترجمه حمید احمد لاری و فؤاد نجف زاده اخیرا توسط انتشارات سروش به چاپ هشتم رسیده است.
جرالد میلرسون نویسنده این کتاب، سَر ویراستار سلسله کتاب هایMedia Manual یکی از معتبرترین نویسندگان عرصه تولید برنامه های تلویزیونی است که، قبل تر ترجمه کتاب «تکنیک های تولید تلویزیونی» از او توسط انتشارات سروش چاپ شده است.
این مولف در کتاب «تکنیک نورپردازی در تلویزیون و سینما» فنونی کارآمد و در عین حال مبتنی بر دریافت و فهم را برای نورپردازان سینما و تلویزیون تشریح کرده است. او می گوید کتابش را به این قصد و نیت تدوین کرده که مخاطب را در کنجکاوی، تجربه و آشنایی با دنیای بیکران نورپردازی یاری کند.
فصل های کتاب پیش رو عبارتند از: ماهیت نور، چشم و جهان مرئی، اصول اساسی نورپردازی، ابزارهای نورپردازی، چهره پردازی، روش چهره پردازی در حال حرکت، طبیعت بیجان، نورپردازی برانگیزنده، نورپردازی صحنه، تکنیک های سینما و تلویزیون، جلوه ها، کنترل تصویر، و سه ضمیمه شدت های نوری نمونه وار، فرمول، و اتصالات کابل.
چاپ هشتم این کتاب با ۵۴۴ صفحه، شمارگان هزار نسخه و قیمت ۶۵ هزار تومان عرضه شده است.

1399/06/29
15:09:13
5.0 / 5
1593
تگهای خبر: ترجمه , تولید , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
پرسی بلاگ