فرمانده مرزبانی ناجا تاكیدكرد

لزوم برنامه ریزی منسجم در ساحل و دریا را برای مبارزه با قاچاق

لزوم برنامه ریزی منسجم در ساحل و دریا را برای مبارزه با قاچاق

به گزارش پرسی بلاگ فرمانده مرزبانی ناجا با اعلان اینكه مرزبانی استان هرمزگان طلایه دار مبارزه با پدیده شوم قاچاق در آب های جنوب كشور است، اظهار داشت: برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هیچ بن بستی وجود ندارد و اگر با توكل به خداوند متعال حركت نماییم، همه مشكلات قابل حل است.به گزارش پرسی بلاگ به نقل از ایسنا سردار احمدعلی گودرزی در نشست با فرماندهان مرزبانی استان هرمزگان با اعلان اینکه تلاش مضاعف در ماموریت ها باید برای رضای خداوند باشد، اظهار داشت: هشت سال دفاع مقدس باید الگوی مناسب و نقشه راهی پیش روی فرماندهان و کارکنان مرزبانی در ماموریت ها باشد.

فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی با اشاره به اینکه باید با کمترین امکانات بیشترین بهره دهی را انجام داد، تاکید کرد: مبارزه با قاچاق، مهمترین اولویت خدمتی مرزبانان در استان هرمزگان است برای اینکه ریشه خیلی از مشکلات اقتصادی و ضربه به تولید ملی در کشور مربوط به معضل قاچاق است.

گودرزی برنامه ریزی منسجم در ساحل و دریا را برای مبارزه با قاچاق مهم قلمداد کرد و اظهار داشت: بایستی برنامه منسجم در سواحل و دریا در بحث مبارزه با قاچاق تهیه و تدوین شود تا از قاچاق بی رویه در مرزهای آبی کشور جلوگیری شود.

فرمانده مرزبانی ناجا در ادامه، فعالیت ها و ماموریت های فرماندهی مرزبانی استان هرمزگان در زمینه مبارزه با قاچاق را مطلوب دانست و اظهار داشت: کشفیات از سودجویان، نشان دهنده عزم جدی مرزبانان هرمزگان در مبارزه با این معضل بزرگ در کشور است.

گودرزی در بخش دیگری از سخنان خود بر آسایش و رفاه مرزبانان در این منطقه تاکید و اظهار نمود: در واحدهای مرزی، تقویت روحیه کارکنان بسیار مهم می باشد. در بحث خوشایندسازی و مکنا باید کوشش های ویژه ای در یگان های مرزبانی صورت پذیرد.

وی افزود: اگر کارکنان از شرایط و روحیه مطلوبی برخوردار باشند، بدون تردید در اجرای ماموریت ها موفق تر و با همت بالاتر عمل خواهند کرد.

فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی در آخر اظهار داشت: برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هیچ بن بستی وجود ندارد و اگر با توکل به خداوند متعال حرکت نماییم، مشکلات قابل حل است.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار گودرزی در آخر این جلسه از برخی از مرزبانان شجاع پایگاه دریابانی بوموسی که در پاسخ به تعدی گارد ساحلی کشور امارات، ظرف چند ساعت با پاسخ قاطع و توقیف دو فروند شناور غیرمجاز کشور بیگانه، سبب اقتدار مرزبانی نیروی انتظامی شدند، قدردانی کرد.

منبع:

1399/06/05
17:32:13
5.0 / 5
1811
تگهای خبر: پلیس , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
پرسی بلاگ