توسط نشر ترنگ انجام شد؛

چاپ كتابی درباره هنر و علم بی كار نشستن

چاپ كتابی درباره هنر و علم بی كار نشستن

به گزارش پرسی بلاگ كتاب هدایت خودكار(هنر و علم بیكار نشستن) نوشته اندرو اسمارت با ترجمه رضا اسكندری توسط نشر ترنگ منتشر و راهی بازار نشر شد.به گزارش پرسی بلاگ به نقل از مهر، کتاب «هدایت خودکار(هنر و علم بیکار نشستن)» نوشته اندرو اسمارت اخیرا با ترجمه رضا اسکندری توسط نشر ترنگ منتشر و راهی بازار نشر شده است.
نویسنده این کتاب اعتقاد دارد بی کار نشستن یکی از مهم ترین فعالیت ها در زندگی است. به همین خاطر تصمیم گرفته عقاید خویش را در این حوزه با مخاطبان به اشتراک بگذارد. او امیدوار است بتواند با این کتاب، دیگران را قانع کند که به رغم افزایش ساعات کاری در دنیا و ادعای کتاب های مدیریت زمان در بازار که مردم می توانند و باید کار بیشتری انجام بدهند، اوضاع به عکس است.
اندرو اسمارت در کتاب خود می گوید شما باید کار کمتری به انجام برسانید؛ در واقع، باید بیکار بنشینید. چون شواهد موجود در علم عصب شناسی حاکی از این اند که مغز حتی در همین لحظه، به استراحت نیاز دارد. باآنکه ذهن به شکل زیبایی، برای فعالیت چشم گیر تکامل پیدا کرده، اما به جهت اینکه بتواند به شکل عادی کار کند، نیازمند بیکار نشستن آن هم به مقدار زیاد است.
نویسنده کتاب «هدایت خودکار» در جایی از کتاب خود می گوید ما زیادی هدفمند و جهت داریم؛ باید اغلب اوقات، خودمان را در حالت اتوپایلوت قرار دهیم و منظورش از اتوپایلوت هم سیستمی است برای کنترل کردن هواپیما، بدون هیچ اقدامی از جانب خلبان.
این کتاب با ۱۷۲ صفحه و قیمت ۳۰ هزار تومان انتشار یافته است.


منبع:

1399/05/02
17:09:06
5.0 / 5
2193
تگهای خبر: بازار , ترجمه , سیستم , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
پرسی بلاگ