اعلام جایزه مردمی ایران نوشت در نهمین جشنواره عمار

اعلام جایزه مردمی ایران نوشت در نهمین جشنواره عمار

به گزارش پرسی بلاگ مجمع نوشت افزار ایرانی جایزه ای با عنوان ایران نوشت را برای بهترین اثر جشنواره عمار با مبحث نمایش دستاوردهای جوانان مومن انقلابی در عرصه فرهنگی و اجتماعی در زمینه نوشت افزار اعلام نمود.به گزارش پرسی بلاگ به نقل از مهر، مجمع نوشت افزار ایرانی اسلامی در بخش فراخوان های مردمی نهمین جشنواره مردمی فیلم عمار، جایزه ای با عنوان «ایران نوشت» را برای بهترین اثر این جشنواره با مبحث «نمایش دستاوردهای جوانان مومن انقلابی در عرصه های فرهنگی؛ اقتصادی و اجتماعی ازجمله نوشت افزار ایرانی اسلامی» اعلام نمود. جایزه اصلی این فراخوان ۲۰ میلیون ریال است و از همه آثار در رابطه با مبحث نوشت افزار ایرانی تقدیر خواهد شد.
همچنین پشتیبانی از ساخت ۳ ایده برتر با مبحث نوشت افزار ایرانی اسلامی در چارچوب های مختلف فیلم كوتاه، مستند، برنامه تلویزیونی، مستند مسابقه، كلیپ و تیزر تبلیغاتی، اهدای بسته نوشت افزار ایرانی به اكران كنندگان منتخب دهه هشتادی عمار و تور بازدید از كارخانه تولید نوشت افزار ایرانی برای تمامی فیلمسازان جشنواره عمار از دیگر جوایز در نظر گرفته شده برای این فراخوان مردمی است.
دبیرخانه نهمین جشنواره عمار در كنار بخش رقابتی خود، در بخش جدید «فراخوان های مردمی» از تمام مؤسسات، تشكل های مردمی و افراد حقیقی دعوت كرده است با رجوع به Ammarfilm.ir موضوعات و دغدغه های مد نظرشان را در حوزه تولید، در چارچوب فراخوان از سینماگران بخواهند و به فیلمسازانی كه بهترین اثر را در این موضوعات تولید كرده اند هدیه ای مادی یا معنوی اختصاص دهند. نهمین جشنواره مردمی فیلم «عمار» دی ماه ۹۷ در تهران و شهرهای مختلف كشور برگزار می گردد.

1397/09/26
13:49:12
5.0 / 5
4393
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
پرسی بلاگ