با موضوع قرنطینه؛

فراخوان ششمین دوره جایزه فرشته منتشر گردید

فراخوان ششمین دوره جایزه فرشته منتشر گردید

به گزارش پرسی بلاگ فراخوان ششمین دوره جایزه فرشته با مبحث قرنطینه در دو بخش داستان كوتاه و عكس منتشر گردید.به گزارش پرسی بلاگ به نقل از مهر، ششمین دوره جایزه فرشته با هدف كشف و معرفی استعدادهای درخشان و ترویج فرهنگ كتابخوانی از یكسو و اشاعه و ترویج زبان فارسی از جانب دیگر برگزار می گردد و علاقه مندان جهت شركت در این رویداد فرهنگی، تا سی ویكم خرداد ماه ۱۳۹۹ فرصت دارند.
علاقه مندان جهت شركت در بخش داستان كوتاه باید آثار خویش را درفرمت doc یا docxو حداكثر تعداد كلمات ۳۵۰۰ كلمه به دبیرخانه ارسال نمایند. همینطور داستانِ ارسالیِ شركت كنندگان در این رقابت نباید پیش از این در هیچ مسابقه ای شركت كرده باشد. هر نویسنده هم تنها امكان ارسال یك اثر را به دبیرخانه «جایزه فرشته» دارد.
در بخش عكس نیز، عكس ها باید با ابعاد ۳۰۰ DPI و فرمت آن jpg بوده و هر شركت كننده می تواند حداكثر ۳ عكس به دبیرخانه ارسال نماید. در این بخش تصاویر ارسالی اگر در مسابقه یا جایزه دیگری حائز رتبه یا مقام شده باشند هم می توانند در مسابقه شركت نمایند.
علاقه مندان برای تكمیل فرم ثبت نام آنلاین و ارسال آثار خود می توانند به پایگاه اینترنتی جایزه فرشته به نشانی: http: //jayezefereshteh.org رجوع كنند و توجه داشته باشند ارسال آثار به دبیرخانه جایزه فرشته به منزله واگذاری حقوق این آثار به شهركتاب فرشته است.
جایزه منتخب هیأت داوران برای نفر اول در بخش عكس و داستان، تندیس «جایزه فرشته»، لوح تقدیر، بن خرید شهركتاب و جایزه نقدی ۳ میلیون تومانی است. علاوه بر این ۱۰ نفر برگزیده هیأت داوران، لوح تقدیر به همراه بن خرید شهركتاب دریافت می كنند.
۱۰ اثر برگزیده نهایی بخش عكس و ده نفر نخست بخش داستان در كتاب ششمین دوره به چاپ می رسد و نمایشگاه عكسی از برگزیدگان نهایی هیأت داوران بعد از مراسم اختتامیه برگزار خواهدشد.
شهركتاب فرشته بعد از برگزاری ۵ دوره «جایزه فرشته»، ششمین دوره این جایزه را با دو ماهه تأخیر برگزار می نماید و مراسم اختتامیه جایزه فرشته، مرداد ماه ۱۳۹۸ در تهران برگزار می شود.
دبیر ششمین دوره از جایزه مذكور، پژمان موسوی است و این دوره از جایزه «فرشته» هم به صورت بین المللی برگزارمی شود.

1398/12/24
14:19:12
5.0 / 5
3556
تگهای خبر: آثار , بین المللی , خرید , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۴
پرسی بلاگ