معاون سازمان شهرداری ها خبر داد

اعتبار یك هزار و دویست میلیاردی برای مدیریت پسماند مازندران

اعتبار یك هزار و دویست میلیاردی برای مدیریت پسماند مازندران

به گزارش پرسی بلاگ معاون امور شهرداری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های كشور با اشاره به عزم جدی دولت برای ساماندهی پسماندهای استانهای شمالی همچون مازندران از تشكیل كارگروه ویژه ساماندهی پسماندهای این استانها و تخصیص اعتبار برای پروژه های این بخش و راه اندازی نیروگاه زباله سوزی ۲۰۰ تنی نوشهر تا آخر سالجاری اطلاع داد.


به گزارش پرسی بلاگ به نقل از ایسنا، حسین رجب صلاحی در حاشیه بازدید از استان مازندران از تشكیل كارگروه ویژه مدیریت پسماندهای استان های شمالی كشور با حضور مدیران سازمان برنامه و بودجه و وزارت كشور به منظور بررسی معضلات و چالش های مدیریت پسماند در این استانها و تشكیل جلسات تخصصی با مسئولان سه استان ساحلی شمال كشور اطلاع داد.
وی اضافه كرد: برنامه های كوتاه مدت و دراز مدت مدیریت پسماندها در استان مازندران مربوط به هشت منطقه برای۲۴۱۱روستا، ۶۰ شهر و ۲۲ شهرستان است.
وی همینطور از اختصاص 1200 میلیارد ریال اعتبار از جانب دولت به طرح های مدیریت پسماند استان مازندران اطلاع داد و اظهار داشت: مقرر شد برنامه های كوتاه مدت و دراز مدت برای بهبود وضعیت پسماندهای استان مازندران اجرایی شود كه برنامه های كوتاه مدت شامل اجرای اقداماتی به منظور كاهش معضلات زیست محیطی پسماندها در مناطق شهری و روستایی مازندران است.
براساس به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های كشور، رجب صلاحی اضافه كرد: اقدامات بلندمدت شامل اجرای نیروگاه های زباله سوزی در نوشهر و ساری است كه نیروگاه زباله سوزی۲۰۰ تنی نوشهر برپایه برنامه ریزی های به عمل آمده تا آخر امسال و نیروگاه450 تنی ساری سال آینده راه اندازی خواهد شد.1398/08/22
19:18:56
5.0 / 5
5173
تگهای خبر: شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
پرسی بلاگ