ایران پیش قدم پشتیبانی از معیشت پناهندگان

ایران پیش قدم پشتیبانی از معیشت پناهندگان

پرسی بلاگ: مدیركل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت كشور از اهمیت مقوله معیشت پناهندگان در ایران آگاهی داد و اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران درحمایت همه جانبه از فعالیت های معیشتی پناهندگان همیشه پیش قدم بوده و در این عرصه با مجامع بین المللی همكاری خوبی داشته است.


به گزارش پرسی بلاگ به نقل از ایسنا، در دیدار مهدی محمودی مدیركل امور اتباع و مهاجرین خارجی وزارت كشور با "نگار گرامی" رئیس دفتر برنامه جهانی غذا در جمهوری اسلامی ایران، بر افزایش همكاری جمهوری اسلامی ایران و ارائه راهكارهای كارگشا در اجرای برنامه جهانی غذا تاكید شد.

در این دیدار مدیركل اموراتباع و مهاجرین خارجی وزارت كشور ضمن تاكید بر اهمیت سوژه معیشت پناهندگان اظهار نمود: اجرای بموقع پروژه ها در فعالیت های مشترك جمهوری اسلامی ایران و برنامه جهانی غذا بسیار مهم و قابل اهمیت است.

محمودی افزود: ایران بعنوان كشوری كه نگاهی انساندوستانه در ارتباط با رسیدگی به امور پناهندگان دارد همیشه بر توسعه فعالیت ها تاكید داشته است.

وی اظهار داشت: ما معتقد هستیم تعریف فعالیت های جدید در حوزه های مرتبط در داخل و خارج از مهمانشهرها تأثیرگذاری بسیار خوبی در ارتقاء سطح زندگی پناهندگان خواهد داشت.

مدیركل امور اتباع و مهاجرین خارجی اضافه كرد: در جهت اجرای فعالیت های معیشتی و پشتیبانی از مهمانشهرهای كشور، برنامه ای مدون مطابق با نیازهای اولویت دار پناهندگان در دست تهیه داریم كه بزودی آماده خواهم شد. بدون شك با اجرای این برنامه دستاوردهای بسیار بزرگی درحوزه معیشت پناهندگان را شاهد خواهیم بود.

در ادامه این دیدار، نگارگرامی بعنوان نماینده برنامه جهانی غذا در جمهوری اسلامی ایران ضمن قدردانی از حمایت ها و خدمات ایران به پناهندگان اظهار داشت: در سفری كه آقای مهند هادی مدیرمنطقه ای خاورمیانه، آسیای مركزی و اروپای شرق دفتر مركزی نمایندگی برنامه جهانی غذا در تیرماه امسال به ایران داشتند، وی به خدمات بسیاری خوبی كه به پناهندگان توسط جمهوری اسلامی ارائه شده اشاره نمود و از نتایچ مثبت و حمایت بیشتر از نمایندگی برنامه جهانی غذا در ایران آگاهی داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت كشور؛ ایشان سپس با اشاره به همكاری هرچه بیشتر ایران و افزایش حمایت های جمهوری اسلامی ایران از برنامه جهانی غذا اضافه كرد: بدون شك رهنمودهای دكتر محمودی بعنوان مدیركل اموراتباع و مهاجرین خارجی درباب حمایت بیشتر از فعالیت های این حوزه و همین طور ارتقاء جذب منابع مالی بیشتر از مجامع بین المللی موجب می شود خدمات مطلبوت تری به پناهندگان ارائه شود.
منبع:

1398/06/09
19:17:38
5.0 / 5
4774
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
پرسی بلاگ