توسط یك موزیسین؛

انتشار کتاب آدم نما

انتشار کتاب آدم نما

به گزارش پرسی بلاگ، کتاب آدم نما به قلم آهنگساز و نوازنده فعال موسیقی با مضمونی اجتماعی منتشر و در دسترس مخاطبان قرار گرفت.به گزارش پرسی بلاگ به نقل از مهر، کتاب «آدم نما» عنوان یکی از آثار انتشار یافته از جانب بهنام خدارحمی نوازنده و آهنگساز موسیقی است که با برگزاری یک مراسم رونمایی در دفتر انجمن صنفی هنرمندان موسیقی پیش روی مخاطبان قرار گرفت.
در این مراسم که روز دوشنبه یازدهم تیر ماه در محل انجمن صنفی موسیقی ایران برگزار شد، کتاب «آدم نما» با امضای مولف تقدیم حضار شد.
محمد اطیابی رئیس هیات مدیره انجمن صنفی موسیقی در بخشی از این رونمایی اظهار داشت: حافظ که به تعبیری سخنگوی ضمیر ناخودآگاه ما ایرانی هاست، زیرکانه و رندانه در آگاه غزلی این گونه می سراید: «نقدها را بود آیا که عیاری گیرند/ تا همه صومعه داران پی کاری گیرند» و به واقع ارزش و معنای این سخن را اینروزها بیشتر میتوان درک کرد.
وی اضافه کرد: اینروزها که به مدد رسانه های جهان شمول اجتماعی، صاحبان نظر و صاحب هنران، بیشتر شده اند هر انسانی، برای برجسته شدن در یک حوزه، بایستی خون دل ها بخورد و خاک صحنه را بر پیشانی بساید. مگر میتوان انکارکننده زحمات بزرگان «در هر حوزه ای» بود و این گونه از ابتذال صاحب نظر شدن غمین نبود؟ حافظ به درستی می اظهار داشت که عروج به فلک سروری به دشواری است، باید امن و آسایش را بلا دانست و رهروی جهانسوز بود.
وی افزود: به هر روی، اینروزها که در دست هر انسانی رسانه ای هست، تشخیص خوب از بد، سره و ناسره و طلا و مطلا کمی دشوار شده است. اما امید در دل ما را بر آن می دارد که به صاحبان هنر و علم و نبوغ واقعی احترام بگذاریم و با در صدر نشاندن آنان عرصه را بر مدعیان دروغین ببندیم و این ملاحظات، بهانه ای برای معرفی داستان متفاوتی با عنوان «آدم نما» به قلم بهنام خدارحمی شد. کتابی که با تمثیل و کنایه، تلاش دارد بخشی از این حقیقت های اجتماعی را نمایش دهد.
از بهنام خدارحمی پیش از این علاوه بر تولید و ساخت موسیقی، کتاب هایی در زمینه موسیقی، رمان و داستان های کودک انتشار یافته است.
«آدم نما» توسط انتشارات تاو انتشار یافته و الان در کلیه کتابفروشی های معتبر کشور در دسترس علاقه مندان است.


منبع:

1403/04/12
18:47:54
5.0 / 5
210
تگهای خبر: آثار , آهنگ , اجتماعی , انسانی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
پرسی بلاگ