تا ۳۱ شهریور؛

تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره ادبی آواز ققنوس

تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره ادبی آواز ققنوس

پرسی بلاگ: مهلت ارسال آثار به سومین جشنواره ادبی آواز ققنوس با موضوع بازآفرینی افسانه های بومی ایران تا ۳۱ شهریور تمدید گردید.به گزارش پرسی بلاگ به نقل از مهر، با عنایت به اهمیت افسانه های بومی ایران، نیاز شرکت کنندگان به پژوهش و تحقیق در رابطه با افسانه های ملی و هم تقاضای مخاطبان، مهلت ارسال آثار به سومین جشنواره ادبی «آواز ققنوس» با مبحث «بازآفرینی افسانه های بومی ایران» تا جمعه ۳۱ شهریور تمدید گردید. پیشتر مهلت ارسال آثار به سومین جشنواره ادبی آواز ققنوس ۲۰ شهریور اعلام شده بود.
جشنواره ادبی «آواز ققنوس» با پی گیری اهدافی چون پرورش توان نوشتاری نویسندگان برای تولید آثاری پرارزش و خلاقانه برای کودکان و نوجوانان، برگزاری مسابقه ای ویژه همکاران اهل قلم کانون در جهت ایجاد شور و نشاط کاری، آشنایی و مطالعه عمیق تر متون نظم و نثر ادبیات کهن ایران از جانب شرکت کنندگان، آشنایی بیشتر شرکت کنندگان با شیوه های صحیح بازآفرینی متون کهن در دو بخش آزاد و همکاران اهل قلم کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار می گردد.
در این جشنواره، مخاطبان در دو قالب داستان کوتاه (حداکثر ۳ هزار کلمه) و شعر (نیمایی، کلاسیک و آزاد) به خلق اثر می پردازند و شرکت کنندگان می توانند فایل آثار خویش را به پست الکترونیکی Mehrvareh.adabi@kpf.ir ارسال نمایند.
نتایج جشنواره ادبی «آواز ققنوس» شنبه ۸ مهر همزمان با روز بزرگداشت مولوی اعلام می شود. حائزان رتبه در دو بخش شعر و داستانِ بخش آزاد و هم شعر و داستانِ بخش همکاران کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان هستند.
دبیرخانه مهرواره «آواز ققنوس» در تهران، خیابان فاطمی، خیابان حجاب، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، مدیریت آفرینش های ادبی و هنری مستقر است.

1402/06/19
11:58:21
5.0 / 5
292
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
پرسی بلاگ