مدیر عامل سازمان تاكسیرانی تهران:

نرخ کرایه تاکسی های فرودگاه مهرآباد شناور شد

نرخ کرایه تاکسی های فرودگاه مهرآباد شناور شد

پرسی بلاگ: مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران از اجرای فاز اول طرح شناور شدن نرخ کرایه تاکسی ها از فرودگاه مهرآباد آگاهی داد.


به گزارش پرسی بلاگ به نقل از ایسنا، اسماعیل بیگی با اعلان اینکه از روز گذشته سه شنبه ۲۹ شهریورماه جاری، نرخ کرایه تاکسی های مهرآباد شناور شده است، اظهار داشت: در نظر داریم کم کم این نرخ شناور به تاکسی های خطی تسری یابد.
وی که در یک برنامه تلویزیونی سخن می گفت، در مورد نحوه شناور شدن نرخ کرایه ها با اعلان اینکه بارکدهای دو بعدی طراحی شده که مسافران می توانند به طور الکترونیک کرایه را پرداخت کنند، اضافه کرد: بر طبق این طرح، پرداخت کرایه در زمان اوج سفر با زمان عادی متفاوت می باشد و نرخ کرایه در زمان معمول که اوج سفرها و ترافیک نیست، کمتر است.
اسماعیل بیگی اضافه کرد: برمبنای مصوبه شورای شهر نرخ کرایه شناور تا سقف ۳۰ درصد می تواند افزایش یابد، البته این بدین معنا نیست که در همه سفرها این افزایش ۳۰ درصد اعمال می شود؛ بلکه در ساعت ۱۶ باتوجه به الگوی سفر ۱۰ درصد افزایش یابد یا بطورمثال در ساعت ۱۸، نرخ کرایه ۲۵ درصد افزایش یابد.
به گزارش پرسی بلاگ به نقل از ایسنا، شورای شهر تهران در حین بررسی لایحه تعیین نرخ کرایه تاکسی برای سال ۱۴۰۱ به شهرداری تهران اجازه داد که در مدت شش ماه با ایجاد زیرساخت های الکترونیک، در زمان اوج ترافیک نسبت به شناور کردن نرخ کرایه تا ۳۰ درصد اقدام نماید.1401/06/30
10:06:13
5.0 / 5
201
تگهای خبر: ترافیك , شهرداری , طراحی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
پرسی بلاگ