ادامه منع تردد شبانه در تمامی شهرها در نوروز

ادامه منع تردد شبانه در تمامی شهرها در نوروز

پرسی بلاگ: رئیس پلیس راهور ناجا اعلام نمود که وضعیت سفر به شهرهای مسافرپذیر تا 25 اسفند مشخص می شود.


به گزارش پرسی بلاگ به نقل از ایسنا، سردار سید کمال هادیانفر در حاشیه پانزدهمین همایش سالانه فرماندهان راهور ناجا درباره آخرین وضعیت سفرهای نوروزی اظهار داشت: مسئولان وزارت بهداشت بر پرهیز از انجام هرگونه سفر تاکید دارند و درخواست ما نیز از مردم پرهیز از سفر است تا شرایط شیوع ویروس کرونا سخت تر نشود.
رئیس پلیس راهور ناجا درباره وضعیت سفر به شهرهای قرمز و نارنجی نیز اظهار داشت: بر طبق آنچه که ابلاغ گردیده در شهرهای زرد و آبی تردد و سفر از طرف ستاد مقابله با کرونا بلامانع اعلام شده و فقط شهرهای نارنجی و قرمز ممنوعیت وجود دارد. در شهرهای مسافرپذیر که در خطر وضعیت نارنجی نیز هستند مانند استانهای شمالی، شیراز اصفهان، خراسان رضوی محدودیت ها اعمال می شود البته آخرین وضعیت ۲۵ اسفند اعلام می شود اما همانطور که گفتم تردد در میان شهر زرد و زرد و آبی با آبی بلامانع است.
بگفته رئیس پلیس راهور ناجا تردد شبانه از ساعت ۲۱تا ۳ بامدادان در تمام شهرها با وضعیت زرد، آبی، قرمز و نارنجی اعمال می شود.
وی اشاره کرد: در شهرهای قرمز یک میلیون تومان در شهرهای نارنجی ۵۰۰ هزار و برای تردد شبانه در تمام شهرها ۲۰۰ هزار تومان جریمه اعمال می شود.
وی درباره خدمات رسانی در مراکز شماره گذاری و... اظهار داشت: خدمات رسانی در مراکز تا روز پایانی سال ادامه دارد و ما ساعت کار این مراکز را
تا ۱۷ افزایش داده ایم. همین طور شماره گذاری خودرو های نو شماره در حال انجام می باشد.
هادیانفر درباره ستاندن تست کرونا در مبادی ورودی شهرهای قرمز و نارنجی، اظهار داشت: تست «پی سی آر » جز وظایف ما نیست و از نیروهای هلال احمر در ورودی و خروجی شهرها مستقر می شوند.
منبع:

1399/12/24
13:01:10
0.0 / 5
1094
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
پرسی بلاگ