توزیع ۵۰۰ تن محصولات پروتئینی تنظیم بازار در میادین تره بار

توزیع ۵۰۰ تن محصولات پروتئینی تنظیم بازار در میادین تره بار

مدیر کل امور خدمات شهری شهرداری تهران اعلام نمود: به مناسبت نوروز 3 میدان تره بار جدید و 3 ایستگاه آتش نشانی افتتاح خواهند شد و 500 تن محصولات پروتئینی تنظیم بازار در میادین تره بار توزیع می شود.


به گزارش پرسی بلاگ به نقل از ایسنا، اصغر عطایی - مدیر کل امور خدمات شهری شهرداری تهران درباره آماده سازی پایتخت برای نوروز و اقدامات سازمان های زیر مجموعه معاونت خدمات شهری شهرداری تهران توضیح داد.
او اظهار داشت: سازمان پسماند معمولا در روزهای اختتام سال باتوجه به حجم زباله در مراکز خرید و برخی اماکن درگیر می شود. این سازمان ۷ اقدام ویژه برای آماده سازی تهران انجام می دهد که همچون آنها استقرار ۲ هزار مخرن بازیافت در ظرفیت های ۱۲۰ و ۲۴۰ در امتداد اجرای طرح کارت و همین طور حذف مخازن ۱۱۰ لیتری از سطح برخی معابر است.
بگفته عطایی، مشارکت سازمان در تولید و پخش مجموعه سریال «ن. خ» در امتداد اقدامات فرهنگی و همین طور کارهای آموزشی فراوان در شستشو و بهینه سازی مدیریت پسماند از دیگر اقدامات این سازمان است.
بنابر اعلام سایت شهر، مدیرکل امور خدمات شهری شهرداری تهران در مورد اقدامات سازمان میادین میوه و تره بار نیز اظهار داشت: این سازمان ۱۲ اقدام ویژه در این ایام دارد که بهره برداری از ۳ بازار جدید، هماهنگی جهت تامین ۱۳ هزار و ۵۰۰ تن محصولات پر مصرف، توزیع ۵۰۰ تن محصولات پروتئینی تنظیم بازار، تخفیفات محصولات فرآوری شده در ۲۵ گروه کالایی و اجرای طرح پایش و کالیبراسیون کنترل ترازو ها از این دست است.
وی به ۷ اقدام ویژه سازمان آتش نشانی در مناطق ۲۲ گانه نیز اشاره نمود و توضیح داد: از مهم ترین آنها افتتاح ۳ ایستگاه آتش نشانی جدید است که ایستگاه سعدی در منطقه ۱۲، یک ایستگاه در میرداماد و ایستگاهی در فرمانداری ری راه اندازی شد.
عطایی بیان کرد: ۵ هزار آتش نشان نیز در روز چهارشنبه آخر سال و آن ایام شهر را پوشش می دهند. هزار تیم عملیاتی جهت تامین ایمنی در مبادی ورودی و خروجی در روز طبیعت پیش بینی شده است. در بهشت زهرا و مسیرهای منتهی به حضور مردم در بهشت زهرا (س) برای پنجشنبه آخر سال نیز تیم هایی مستقر خواهند شد. از دیگر اقدامات نیز ساماندهی تمامی۱۳۳ ایستگاه آتش نشانی است.
او اظهار داشت: ۸ اقدام ویژه نیز از طرف سازمان صنایع و مشاغل برای ایام نوروز انجام می شود. بهسازی وضع ظاهری کیوسک ها مانند شستشو، بهسازی و جمع و آوری سد معبر کیوسک ها همچون آنهاست. مدیریت و ساماندهی دستفروشان و روزبازارهای موجود درمناطق از دیگر اقدامات در دستور است.
عطایی توضیح داد: محل هایی در روزهای اختتام سال با هدف ساماندهی دستفروشان با همکاری حریم بان و شهربان انجام می شود. مبارزه با موش و زنده گیری سگ های بی صاحب در سطح شهر و پاکسازی محیطی مراکز همگانی فروش خودرو که شامل پاکسازی این مناطق می شود از دیگر اقدامات است.
او اضافه کرد: اداره کل محیط زیست نیز ۹ اقدام ویژه در دستور کار دارد؛ معاینه فنی کلیه خودرو های سبک و سنگین همچون آنهاست. همین طور کنترل ایمنی و HSE در شهرداری و کنترل هزار ساختمان شهرداری در ارتباط با ماسک و دستکش، کنترل اتوبوس ها و بی آرتی و... جزو کارهای اداره کل محیط زیست است. کنترل کارواش ها و بازچرخانی آب نیز در گروه اقدامات محیط زیستی است. همین طور آب گرمکن های خورشیدی را نیز در مناطق بازنگری می کنند.
عطایی اظهار داشت: شرکت شهربان و حریم بان هم ۲ اقدام ویژه انجام می دهند که تلاش می کنند با سد معبر غیر مجاز را مقابله کنند و بر ساخت و ساز ها نظارت داشته باشند.1399/12/15
12:36:08
0.0 / 5
1060
تگهای خبر: آموزش , بازار , تولید , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
پرسی بلاگ