شهردار تهران خبر داد

تحقق ۹۴ درصدی بودجه سال ۹۷ شهرداری تهران

تحقق ۹۴ درصدی بودجه سال ۹۷ شهرداری تهران

به گزارش پرسی بلاگ شهردار تهران از تحقق ۹۴ درصدی بودجه شهرداری در سال ۱۳۹۷ اطلاع داد.


به گزارش پرسی بلاگ به نقل از ایسنا، پیروز حناچی در جلسه علنی امروز شورای شهر تهران و در جریان بررسی گزارش تفریغ بودجه سال ۱۳۹۷ شهرداری تهران اظهار داشت: در ابتدای این جلسه آقای الویری تذکر بجایی در ارتباط با تفریغ بودجه دادند؛ علت این تذکر در این است که حدود ۷۵ درصد بودجه شهرداری در سازمانها و شرکتها هزینه می شود.
وی ادامه داد: بدین سان برگزاری بموقع مجامع شرکت ها و انضباط مالی در آنها تأثیر مستقیمی در تهیه بموقع گزارش تفریغ بودجه دارد بنابراین این نکته را هدف قرار دادیم و امروز می توانیم بگویم ۸۵ درصد شورای سازمانها و مجامع شرکت ها تشکیل شده است و ۷ سازمان و شرکت مجامع را برگزار نکرده اند و در این میان ۹۰ درصد شرکت ها و سازمان ها موفق به کسب عملکرد مطلوب شده اند.
حناچی افزود: در مورد بودجه ۹۸ باید از همکاری و تحقق کار مشترک با تلاش اعضای شورا تشکر کنم بخصوص تلاش کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران که باعث شد کمترین عدم انضباط مالی را داشته باشیم. در مورد بودجه سال ۱۳۹۷ که معادل ۱۷ هزار و ۴۲۹ میلیارد تومان بود طی سال مالی ۹۷ در نهایت ۱۶ هزارو ۴۲۴ میلیارد تومان محقق شد که نشان از تحقق ۹۴ درصدی بودجه است.
وی تصریح کرد: رویکرد کلی شهرداری تهران بهبود و اصلاح فرایندها است و نکات مورد نظر شورا هم در دستور کار همکاران من در معاونت های برنامه ریزی و مالی و همه ارکان شهرداری تهران قرار دارد. امیدوارم با تداوم همکاریهای شورا و شهرداری شاهد ارتقاء شفافیت، پاسخگویی، قانونمندی و انضباط مالی در شهرداری تهران باشیم؛ بطور قطع تلاش خواهیم کرد به سمت تحقق آنچه مصوب می نماییم و انضباط مالی در شهرداری است، حرکت نماییم.
منبع:

1399/05/26
14:21:53
5.0 / 5
1908
تگهای خبر: شركت , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
پرسی بلاگ