علت مشاهده دود حوالی دریاچه چیتگر اعلام گردید

علت مشاهده دود حوالی دریاچه چیتگر اعلام گردید

به گزارش پرسی بلاگ سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آتش سوزی یك مجتمع كارگاهی در ضلع غربی دریاچه چیتگر اطلاع داد.سید جلال ملكی در گفت و گو با ایسنا درباره این حادثه اظهار نمود: حوالی ساعت۱۱ و ۴۵ دقیقه امروز یك مورد حادثه آتش سوزی در پروژه كارگاهی بزرگ حوالی دریاچه چیتگر به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی اطلاع داده شد كه بلافاصله سه ایستگاه به همراه تانكر آب به محل حادثه واقع در یك كارگاه ساختمانی در ضلع جنوب غربی دریاچه چیتگر اعزام شدند.

وی با بیان اینكه نخستین ایستگاه در مدت زمان دو دقیقه به محل حادثه رسید، اظهار داشت: این كارگاه بزرگ دارای نیروها و تجهیزات آتش نشانی بود و قبل از رسیدن آتش نشانان نیروهای مستقر در محل انجام عملیات را شروع كرده بودند. محل آتش سوزی یك ساختمان در حال ساخت با اسكلت فلزی بود كه در محل نگهدای مصالح آن، گرفتار آتش سوزی شده بود. در این مكان مقداری پشم شیشه، لوله پلیكا و مقداری سیلندر گاز استیلن وجود داشت كه دود غلیظی كه در این محدوده مشاهده می شد هم به دلیل سوختن همین مواد بود.

ملكی با اشاره به اینكه آتش نشانان از چند طرف عملیات را آغاز كردند، اظهار داشت: عملیات مدتی ادامه داشت و الان بخشی از شعله زنی ها هم انجام شده و این حادثه تابحال مصدومی نداشته است.

به گزارش پرسی بلاگ به نقل از ایسنا برخی اخبار حاكی از این است كه آتش سوزی رخ داده در قسمت كارگاهی مجتمع تجاری ایران مال اتفاق افتاده است.

اخبار تكمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد.
1398/05/11
15:56:36
5.0 / 5
5046
تگهای خبر: خدمات , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
لینک دوستان پرسی بلاگ
پرسی بلاگ