۴ كشته و ۲۱ مفقود در حادثه واژگونی قایق در پاكستان

۴ كشته و ۲۱ مفقود در حادثه واژگونی قایق در پاكستان

پرسی بلاگ: مقامات پاكستان از كشته شدن دست كم چهار نفر و مفقود شدن 21 نفر دیگر به دنبال واژگونی یك قایق در رودخانه ˮسندˮ واقع در شمال غربی این كشور خبر دادند.


به گزارش پرسی بلاگ به نقل از ایسنا، عملیات جست وجو و نجاتِ مفقودانِ این حادثه كه روز گذشته (چهارشنبه) به وقوع پیوسته با وجود امید كمی كه برای پیدا شدن آنها وجود دارد، هم چنان ادامه دارد.
این قایق در حال حمل مسافران از ناحیه "شانگله" به "هری پور" در ایالت "خیبر پختونخوا" بوسیله رود "سند" بوده كه گرفتار سانحه شده و واژگون می شود.
قایق به هنگام وقوع حادثه، ۳۸ سرنشین داشته كه ۱۳ نفر از آنها با شنا كردن به سمت ساحل جان خودرا نجات دادند.
بگفته مقامات تابحال اجساد دو زن و دو كودك از رودخانه بیرون آورده شده است. مقامات اعلام نموده اند بااینكه تا زمان پیدا شدن آخرین نفر، عملیات جست وجو ادامه خواهد یافت اما جریان سریع و عمق زیاد رودخانه شانس زیادی را برای نجات افراد مفقود شده باقی نمی گذارد.
با عنایت به این كه محل وقوع حادثه در نقطه ای دورافتاده با دسترسی سخت بوده، مقامات نتوانسته اند خودرا بلافاصله به محل برسانند و همین طور بوسیله یك قایق مسافربری دیگر كه از محل وقوع حادثه عبور می كرده از آن باخبر شدند.
بنا بر گزارش خبرگزاری فرانسه، بگفته یك مقام ارشد پلیس پاكستان، مردم ایالت "خیبر پختونخوا"ی این كشور با عنایت به این كه جاده های این ایالت آسفالت و صاف نشده، بطور معمول از رودخانه و با قایق برای جابه جایی استفاده و از این طریق در وقت خود صرفه جویی می كنند.
منبع:

1398/04/14
15:02:03
5.0 / 5
4373
تگهای خبر: پلیس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
پرسی بلاگ