هاشمی مطرح كرد؛

شهید رئیسی مدیری تحول گرا بود

شهید رئیسی مدیری تحول گرا بود

به گزارش پرسی بلاگ، جانشین وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت: شهید رئیسی فقط فردی خوب و انسانی شریف نبود بلکه مدیری تحول گرا و شاخص بود.به گزارش پرسی بلاگ به نقل از مهر، آئین گرامیداشت یاد و خاطر «خادمان شهید راه عزت ایران و ایرانی» امروز شنبه ۱۲ خرداد با حضور سید محمد هاشمی جانشین وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمد حسین رجبی دوانی رییس بنیاد ایران شناسی و نمایندگان پیروان ادیان توحیدی در ایران در محل بنیاد ایران شناسی اجرا شد.
جانشین وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این مراسم اظهار داشت: شاهد عرض ارادت و احترام نسبت به ساحت شهدای والامقامی هستیم که عاشقان حقیقی این کشور بودند. یکی از وجوه تمایز نهضت پرافتخار امام راحل و تمدن معنا گرای انقلاب اسلامی، انسان های در تراز انقلاب اسلامی هستند مسأله ای که به آن افتخار خواهیم کرد و در سند تاریخی این انقلاب خواهد ماند.
وی اضافه کرد: یکی از آن چهره های نورانی شهید رئیسی بودند که از دل مردم برآمد و نزدیک به چهل سال مسئولیت های گوناگون او را از مدار بندگی، مردم داری و مردم دوستی و خدمت خارج نکرد، لحظه ای کبر و رخوت او را به خود مشغول نساخت و عاشقانه به ایران خدمت کرد.
هاشمی با اعلان اینکه شهید رئیسی فقط فردی خوب و انسانی شریف نبود بلکه مدیری تحول گرا و شاخص بود، اظهار داشت: شهید جمهور در هر جایی که مسئولیت را برعهده گرفت در آن جایگاه تأثیر گذار بود به نحوی که باید آن موقیعت را به پیش از پذیرفتن ایت الله رئیسی و پس از آن تقسیم کرد.
جانشین وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به مسئولیت های گوناگون شهید رئیسی، اضافه کرد: از سازمان بازرسی گرفته تا آستان قدس رضوی، قوه قضائیه و ریاست جمهوری توانست تأثیرگذار ظاهر شود.
وی اظهار داشت: زمانی که شهید خدمت مسئولیت ریاست قوه قضائیه را تحویل دادند، میزان محبوبیت و مقبولیت رییس قوه قضائیه نزدیک به ۷۰ درصد بود که این عدد پیش از ریاست آیت الله رئیسی بر قوه قضائیه نزدیک به سی درصد بود ولی در یک دوره کوتاه به چنین اندازه ای رسید و این برآمده از دید تحولی و اقدامات و خدمات شهید خدمت بود.
هاشمی اضافه کرد: آیت الله رئیسی بمحض ورود در آستان قدس رضوی، این آستان را به نهاد عمومی و اجتماعی کرد و همه مردم را بواسطه طرح خادم یاران گرفته و یا سایر اقدامات به نحوی سر سفره رضوی میهمان کردند؛ همه این مسائل برآمده نگاه مردمی ایشان بود؛ او بی ادا و بی ریا عاشق مردم و ایران بود، خدمت کرد و مزد خدمت چیزی جز شهادت نیست.
در این مراسم علاوه بر جانشین وزیر فرهنگ، ماموستا عبدالسلام کریمی مشاور رییس جمهور در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی، همایون سامه یح نماینده کلیمیان در مجلس شورای اسلامی، موبد هرمز خسرویانی نماینده انجمن موبدان، افشین نمیرانیان رییس انجمن زرتشتیان تهران، شارلی انویه تکیه نماینده مسیحیان عاشوری و کلدانی در مجلس شورای اسلامی و یوناتن بت کلیا رییس انجمن آشوریان تهران نیز حضور داشتند.

1403/03/12
23:28:53
5.0 / 5
172
تگهای خبر: اجتماعی , انسانی , خدمات , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
لینک دوستان پرسی بلاگ
پرسی بلاگ