سردار محمدیان رئیس پلیس پایتخت شد

سردار محمدیان رئیس پلیس پایتخت شد

به گزارش پرسی بلاگ، فرمانده فراجا یا صدور حکمی سردار عباسعلی محمدیان را بعنوان رئیس جدید پلیس پایتخت منصوب نمود.


به گزارش پرسی بلاگ به نقل از ایسنا، همزمان با انتشار خبر رسمی انتصاب سردار حسین رحیمی بعنوان رئیس جدید پلیس امنیت اقتصادی فراجا، خبر انتصاب سردار عباسعلی محمدیان، بعنوان رئیس جدید پلیس کشور هم رسما مورد تایید قرار گرفت. انتصاب سردار محمدیان بعنوان رئیس جدید پلیس پایتخت با حکم سردار احمدرضا رادان، فرمانده فراجا انجام شده است.
سردار محمدیان پیش از این و از مهرماه سال ۱۳۹۶ با حکم سردار حسین اشتری، فرمانده وقت پلیس کشور در جایگاه فرمانده انتظامی استان البرز فعالیت داشت. اما او چهره ای آشنا برای ساکنان پایتخت هم به حساب می آید چون که از سال ۱۳۸۶ تا سال ۱۳۹۶ بعنوان رئیس پلیس آگاهی پایتخت فعالیت داشت و از این منظر هم صاحب یکی از طولانی ترین دوره های ریاست بر یکی از پلیس های تخصصی پایتخت است.
برخورد با فعالیت شرکتهای هرمی یکی از اقدامات مهم محمدیان در دوران حضور در پلیس آگاهی تهران بزرگ است. برخورد با باندهای تبهکار و سازمان یافته، کاهش آمار جرائم جنایی و مسلحانه از دیگر اقدامات وی در پلیس آگاهی پایتخت است و به نظر می آید که با توجه تاکیدات فرمانده فراجا بر مقابله جدی با جرائمی نظیر سرقت، زورگیری و... در کشور، یکی از جدی ترین مأموریت های سردار محمدیان در پلیس پایتخت مقابله با همین پدیده باشد.
بیشتر بخوانید:
منتظرالمهدی، معاون فرهنگی و اجتماعی فراجا شد
انتصاب سردار رحیمی بعنوان رئیس پلیس امنیت اقتصادی فراجا
چالش هایی نظیر ترافیک، آلودگی هوا و نظایر آن هم جزو ابرچالش هایی است که محمدیان در دوران مدیریتش بر پلیس پایتخت با آن مواجه خواهد بود. مباحثی که البته حل آن به تنهایی برعهده پلیس نیست و نیازمند همگرایی و هم افزایی دستگاههای مختلفی همچون شهرداری تهران است.

منبع:

1401/11/09
12:27:52
5.0 / 5
306
تگهای خبر: اجتماعی , پلیس , ترافیك , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
پرسی بلاگ