از سه شنبه ۱۲ مرداد ماه:

هشتمین دوره مسابقه کتاب خوانی پویا شروع می شود

هشتمین دوره مسابقه کتاب خوانی پویا شروع می شود

هشتمین دوره مسابقه کتاب خوانی پویا با محوریت مجموعه قصه های خوب برای بچه های خوب ویژه گروه سنی کودک و نوجوان شروع به کار کرد.به گزارش پرسی بلاگ به نقل از مهر، هشتمین دوره مسابقه کتاب خوانی «پویا» با همکاری مرکز رسانه ای شیرازه، شبکه پویا، شبکه نهال و انتشارات امیرکبیر و با محوریت مجموعه کتاب «قصه های خوب برای بچه های خوب» از دوازدهم مردادماه ۱۴۰۰ آغاز به کار می کند.
مسابقه بزرگ کتاب خوانی ویژه کودک و نوجوانان بوده و در هشتمین دوره خود به سراغ مجموعه دوست داشتنی و پرطرفدار «قصه های خوب برای بچه های خوب» نوشته مرحوم مهدی آذریزدی رفته است. این مجموعه هشت جلدی شامل ۱۸ داستان قرآنی از «قرآن کریم»، ۲۴ داستان از «مثنوی معنوی»، ۲۱ داستان از «مرزبان نامه»، ۲۵ داستان از مجموعه «کلیله و دمنه»، ۱۳ داستان از «سندبادنامه و قابوسنامه» و ۲۱ داستان از «قصه های شیخ عطار»، داستان هایی از «گلستان و ملستان» و زندگانی چهارده معصوم است.
این مجموعه هشت جلدی «قصه های خوب برای بچه های خوب» به تأیید رهبر معظم انقلاب هم رسیده و در توصیف آن بیان کرده اند: «من خودم را از جهت رسیدگی به فرزندانم، بخشی مدیون آقای آذریزدی و کتاب این مرد می دانم... در سطح شعاع ارتباطات فامیلی و دوستانه، هرجا دستم رسید و فرزندی داشتند که مناسب بود با این قضیه، این کتاب ایشان را معرفی کردم.»
مهلت شرکت در این پویش از دوازدهم مردادماه تا دوازدهم مهرماه ۱۴۰۰ بوده و جوایز این دوره از پویش پویا، ۲۰۰ میلیون ریال وجه نقد خواهد بود که با قرعه کشی به برگزیدگان اهدا خواهد شد.
علاقه مندان برای تهیه کتاب و سؤالات مسابقه می توانند عدد ۸ را به ۵۰۰۰۴۰۱۴۶ ارسال کرده، یا با مراجعه سایت amirkabirpub.ir یا مراجعه به کتاب فروشی های سراسر کشور کتاب را تهیه کنند.

1400/05/11
22:12:31
5.0 / 5
1005
تگهای خبر: شركت , فروش , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
پرسی بلاگ