با امضاء تفاهم نامه ای صورت می گیرد

نوسازی و مرمت مساجد، مدارس و منازل نیازمندان شهر تهران

نوسازی و مرمت مساجد، مدارس و منازل نیازمندان شهر تهران

سازمان بسیج شهرداری تهران و سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت محمد(ص) تفاهم نامه ای را در جهت رسیدگی به امور محرومین شهر تهران با بهره گیری از ظرفیت های بسیج منعقد نمودند.


به گزارش پرسی بلاگ به نقل از ایسنا، مجتبی سالک رئیس سازمان بسیج شهرداری تهران و جعفر مخلق آذر رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت محمد(ص) در امتداد کمک به رفع محرومیت های موجود مبتنی بر تکالیف افق چشم انداز و سیاست های اجرائی و احکام برنامه ششم توسعه، تفاهم نامه ای را در جهت رسیدگی به امور محرومین با بهره گیری از ظرفیت های بسیج منعقد نمودند.
در این تفاهم نامه مشترک، حوزه های تابعه بسیج شهرداری تهران با همکاری گروه های جهادی سطح محلات شهر تهران، خدمات عمرانی لازم را در قالب بهسازی، نوسازی و مرمت مساجد، مدارس و منازل محرومین و نیازمندان برحسب نیاز محلات هدف ارائه خواهند کرد.
طی این تفاهم، بسیج شهرداری تهران با بهره گیری از ظرفیت های موجود در شهرداری تهران، خانواده های محروم و نیازمند سطح شهر و محله های موجود در بافت فرسوده شهر تهران را شناسایی کرده و اقدامات لازم درباره تامین مصالح مورد نیاز جهت بازسازی پروژه های جهادی و تهیه طرح فنی و نیازمندی های آن در اجرای پروژه ها را به عمل خواهد آورد.
بسیج سازندگی سپاه حضرت محمد(ص) نیز با تخصیص اعتبار مساعدت بلاعوض بسیج برای هر واحد تعمیراتی، نیروهای متخصص مورد نیاز در قالب گروه جهادی جهت تکمیل و تحویل بدون نقص پروژه ها را تامین خواهدنمود.
طبق گزارش روابط عمومی سازمان بسیج شهرداری تهران، قبل از این، قرارگاه گاه محرومیت زدایی سازمان بسیج شهرداری تهران در قالب ۳۷ گروه جهادی مبادرت به مرمت و بازسازی ۹۹ واحد مسکونی کرده بود که ان شاء الله امسال نیز با ۱۱۰ واحد شناسایی شده، ادامه خواهد یافت.1400/03/02
21:59:32
5.0 / 5
1230
تگهای خبر: خدمات , شهرداری , متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
پرسی بلاگ