فرماندار شهرستان فیروزكوه خبر داد

اعلام آماده باش در شهرستان فیروزكوه به دنبال وضعیت نارنجی

اعلام آماده باش در شهرستان فیروزكوه به دنبال وضعیت نارنجی

به گزارش پرسی بلاگ فرماندار شهرستان فیروزکوه با اشاره به نارنجی شدن وضعیت این شهر در شیوع ویروس کرونا ویروس اظهار داشت: تا پایاین تعطیلات نوروزی سفر به فیروزکوه ممنوعست پس از مسافران درخواست می نماییم به فیروزکوه نیایند.


ابولقاسم مهری در گفتگو با ایسنا، در تشریح ممنوعیت سفر به فیروزکوه اظهار داشت: وضعیت کرونائی این شهرستان نارنجی شده است پس از مسافران نوروزی می خواهیم از سفر به این شهرستان اجتناب کنند. درپی وضعیت نارنجی اعضای ستاد مقابله با کرونا این شهرستان به حالت آماده باش درآمده اند و همین طور نخستین جلسه ستاد مقابله با کرونای شهرستان در نخستین روز سال جدید تشکیل شد و تمهیدات ترافیکی برای جلوگیری از سفر اجرائی و عملیاتی شد.
وی ادامه داد: شرکت مخابرات نیز با ارسال پیام های هشداری از شهروندان خواستند در خانه بمانند و همین طور تا اطلاع ثانوی نماز جمعه و مراسم اعیاد شعبانیه در این شهرستان تعطیل شد. با توجه به این که شهرستان های پردیس و دماوند نیز در وضعیت ناپایدار قرار دارند از ستاد مقابله با کرونا استان تهران درخواست داریم تمهیدات تردد خودرو ها را از خروجی شهر تهران اجرا کنند.
وی اشاره کرد: با توجه به این که فیروزکوه نقطه اتصال استان های مازندران و سمنان است از اعضای ستاد مقابله با کرونا این استانها خواستیم ممنوعیت تردد خودرو ها را خروجی این ۲ استان به سمت فیروزکوه اجرائی کنند. قرار شد کلیه برنامه های ورزشی، فرهنگی و اجتماعی، مراسم های آئینی و مذهبی، نمازهای جمعه و جماعات تا اطلاع ثانوی تعطیل شده و شبکه بهداشت و درمان شهرستان فیروزکوه نظارت های لازم بعمل آورد. کلیه دستگاهها از اجرای هر گونه برنامه و همین طور هیئات و مردم از ایجاد ایستگاه های صلواتی در روزهای نیمه شعبان خودداری نمایند.
منبع:

1400/01/02
13:50:14
5.0 / 5
1031
تگهای خبر: اجتماعی , ترافیك , شركت , مراسم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
پرسی بلاگ