اصلاحات پارامتریك بیمه ای در دستوركار مدیرعامل جدید تامین اجتماعی

اصلاحات پارامتریك بیمه ای در دستوركار مدیرعامل جدید تامین اجتماعی

پرسی بلاگ: مدیرعامل جدید سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به اینكه برنامه اصلاحات پارامتریك باید به صورت راهبردی دنبال شود عنوان كرد: برخی قوانین تأمین اجتماعی برای اصلاح و بازبینی، مصوبه دولت و مجلس و برخی مصوبه هیئت مدیره سازمان را می خواهند.


به گزارش پرسی بلاگ به نقل از ایسنا، اصول حسابداری بیمه ای را هم باید منسجم تر برنامه ریزی نماییم و به سمتی برویم كه مصالح سازمان را بدرستی در نظر گرفته و اجرایی نماییم.
به گزارش پرسی بلاگ به نقل از ایسنا، مصطفی سالاری در مراسم معارفه خود بعنوان مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی كه در ساختمان مركزی سازمان تأمین اجتماعی انجام شد از حسن اعتماد شریعتمداری به خودش قدردانی كرد و اظهار داشت: به گستردگی كار در تأمین اجتماعی واقفم و بطور قطع امور جز با خرد جمعی به سر منزل نمی رسد.
وی ادامه داد: در سنوات گذشته كمتر موردی بوده كه از وزرا برای حوزه كاری ام در استان ها درخواستی داشته باشم و با حمایت مواجه نشده باشم. البته این درخواست ها مبتنی بر واقعیات و اقتضائات دولت بوده و كار كارشناسی انجام شده تا به شكلی تنظیم شوند كه شدنی باشد.
سالاری با اشاره به اینكه برنامه اصلاحات پارامتریك باید به صورت راهبردی دنبال شود عنوان كرد: برخی قوانین تأمین اجتماعی برای اصلاح و بازبینی، مصوبه دولت و مجلس و برخی مصوبه هیئت مدیره سازمان را می خواهند.
اصول حسابداری بیمه ای را هم باید منسجم تر برنامه ریزی نماییم و به سمتی برویم كه مصالح سازمان را بدرستی در نظر گرفته و اجرایی نماییم.
وی با اشاره به لزوم حفظ استقلال سازمان اظهار داشت: اموال تأمین اجتماعی، حق الناسی است كه در دست تأمین اجتماعی است. شاید با عنایت به مشكلات اقتصادی، نیاز ما برای دریافت مطالباتی كه از دولت داریم جدی تر باشد كه آنرا با جدیت دنبال می نماییم.
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی اضافه كرد: تقویت سه جانبه گرایی حائز اهمیت می باشد. معتقد به استفاده از خرد جمعی هستم.
او همینطور با اشاره به اینكه بنای من این است كه همه مدیران و كاركنان صاحب تجربه اگر علاقه مند به ادامه خدمت در پیشبرد سازمان باشند از آنها استفاده نمائیم اظهار داشت: مگر آنكه خودشان تمایلی نداشته باشند. در غیر این صورت تحولات اساسی و غیرضروری را در دو سال آخر دولت لازم نمی دانم.
سالاری با اشاره به اینكه با محیط صنعتی آشنا هستم و كار در پارس جنوبی را در اوایل جوانی تجربه كردم اظهار داشت: خدمت به جامعه كارگری لذت بخش است و دغدغه اساسی در این زمینه داریم. امیدوارم سازمان مقتدر و منضبطی داشته باشیم. در اختتام یاد مرحوم نوربخش را گرامی می دارم.
وی افزود: از آقای زدا قدردانی می كنم كه در دوره سخت و طولانی سرپرستی، متقبل زحمت بودند و امید است بتوانیم در ادامه راه از تجربیات ایشان بهره مند شویم.
منبع:

1398/04/05
01:18:45
5.0 / 5
4911
تگهای خبر: اجتماعی , صنعت , قوانین , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
پرسی بلاگ