راز آواز بازنشر شد

راز آواز بازنشر شد

به گزارش پرسی بلاگ راز آواز اثری از مژگان شیخی داستانی با مبحث دوستی و همكاری برای ششمین بار از جانب كانون پرورش فكری وارد بازار كتاب كودك شد.به گزارش پرسی بلاگ به نقل از مهر، نوك طلا بلبل كوچكی است كه آوازش را گم كرده است. وی در صدد پیدا كردن آوازش است و در این راه از بسیاری از دوستان و رهگذران سراغ گم شده اش را می گیرد.
در بخشی از این كتاب می خوانیم: «نوك طلا خسته شد، رفت و كنار گل سرخ نشست. همان گلی كه هر روز برایش آواز می خواند. بال هایش را بست و سرش را لای پرهایش پنهان كرد. گل سرخ آرام از خواب بیدار شد. خمیازه ای كشید، نوك طلا را دید. گل برگ هایش را تكانی داد و اظهار داشت: «نوك طلا، بلبل زیبا، چرا امروز غمگینی؟ چرا آواز نمی خوانی؟» نوك طلا سرش را از لای پرهایش بیرون آورد و اظهار داشت: «دوست خوبم، نمی توانم بخوانم. آوازم را گم كرده ام. تو آوازم را ندیده ای؟»
بر این اساس «راز آواز» كه از جانب خشایار قاضی زاده تصویرگری شده و مناسب گروه سنی ۷ سال به بالا است اولین بار در سال ۱۳۷۵ انتشار یافته است.
این كتاب در ۲ هزار و ۵۰۰ نسخه و به قیمت ۵ هزار تومان به دست مخاطبان رسیده است. پیشتر هم ۶۷ هزار نسخه از كتاب «راز آواز» از جانب كانون پرورش فكری كودكان و نوجوانان انتشار یافته است.

1398/03/07
15:22:48
5.0 / 5
4843
تگهای خبر: كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
پرسی بلاگ