توسط نشر آموت انجام شد؛

عرضه ترجمه ستاره ساز در بازار نشر

عرضه ترجمه ستاره ساز در بازار نشر

به گزارش پرسی بلاگ، رمان ستاره ساز نوشته ملیسا ده کوستا با ترجمه آریا نوری توسط نشر آموت منتشر و راهی بازار نشر شد.به گزارش پرسی بلاگ به نقل از مهر، رمان «ستاره ساز» نوشته ملیسا ده کوستا اخیرا با ترجمه آریا نوری توسط نشر آموت منتشر و روانه بازار نشر شده است. این کتاب دربرگیرنده داستان مادری است که مرزهای تخیل را درمی نوردد. مادری که برای درمان عمیق ترین زخم ها، حقیقتی تلخ را به داستانی زیبا تبدیل می کند.
ملیسا ده کوستا نویسنده این کتاب، متولد ۱۹۹۰ در فرانسه، و نویسنده رمان های «تمام رنگِ آبی آسمان»، «من از بین دیگران می آمدم» و «فرداها» است. آثار این نویسنده فقط در فرانسه بیشتر از دو میلیون نسخه فروش داشته اند. ده کوستا در سال ۲۰۲۰ در لیست مجله فیگارو با عنوان پرفروش ترین نویسنده های فرانسه قرار گرفت.
در معرفی این کتاب آمده است؛
«امروز یک درس اساسی به من آموختی. فکر می کردم کارِ درست را انجام می دهم؛ ولی تو حق داشتی. انسان همیشه به دنبال خوشبختی در جایی دور از خودش می گردد. ما فکر می نماییم که خوشبختی در دوردست ها، در مناظر مختلف، در عطرهای جدید و در بناهای قابل توجه یافت می شود. ولی همیشه این طور نیست. نه؟ یک وقت هایی هم خوشبختی یعنی این که سه نفره روی یک نیمکت بنشینیم.»
آرتور پنج ساله است. روزی مادرش به او می گوید که باید برای انجام یک مأموریت مخفی راهی اورانوس شود. مادر آرتور مقرر است دنیاها را نقاشی کند؛ مقرر است سفری بی نظیر باشد. مادر آرتور قبل از رفتن در مورد اورانوس، جادوی آن و زیبایی بی نظیرش به فرزندش آرتور توضیح می دهد.
این کتاب با ۱۸۰ صفحه و قیمت ۱۵۵ هزار تومان عرضه شده است.


منبع:

1403/03/19
12:12:25
5.0 / 5
114
تگهای خبر: آثار , بازار , ترجمه , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
لینک دوستان پرسی بلاگ
پرسی بلاگ