مدیركل تأمین اجتماعی استان بوشهر اعلام كرد:

مطالبات ۶۵۰ میلیارد تومانی تامین اجتماعی بوشهر از كارفرمایان

مطالبات ۶۵۰ میلیارد تومانی تامین اجتماعی بوشهر از كارفرمایان

به گزارش پرسی بلاگ مدیركل تأمین اجتماعی استان بوشهر اظهار داشت: مانده مطالبات تأمین اجتماعی بوشهر از كارفرمایان بیشتر از ۶۵۰ میلیارد تومان است و كارفرمایان باید نسبت به پرداخت مطالبات سازمان اهتمام بیشتری داشته باشند.


به گزارش پرسی بلاگ به نقل از ایسنا، عبدالله شیركوند با اشاره به پرداخت ۵۰۰ میلیارد تومان بابت هزینه های مستمری بازنشستگی در بوشهر اظهار داشت: رونق تأمین اجتماعی با رونق تولید مرتبط می باشد و به واسطه ی رونق تولید، منابع این سازمان برای عرضه خدمات افزایش می یابد.
شیركوند از اجرای طرح عرضه خدمات الكترونیك تأمین اجتماعی در استان بوشهر اطلاع داد و اضافه كرد: كارفرمایان، بیمه شدگان و مستمری بگیران می توانند با رجوع به سامانه خدمات غیرحضوری سازمان تأمین اجتماعی به نشانی https: //eservices.tamin.ir خدمات موردنیاز خویش را دریافت نمایند.
وی تصریح كرد: هدف ما از طریق اندازی این سامانه صرفه جویی در زمان، دریافت خدمات به شكل الكترونیك و كاهش رجوع حضوری به شعب تأمین اجتماعی بوده است.
مدیركل تأمین اجتماعی استان بوشهر با اشاره به طرح های تشویقی اظهار داشت: همچون طرح های مشوق بیمه ای كه می تواند به اشتغال فارغ التحصیلان دانشگاهی كمك نماید، اجرای طرح جذب فارغ التحصیلان دانشگاهی یا كارورزی است.
عبدالله شیركوند با اشاره به اینكه بزودی كلیه پرونده ها الكترونیك خواهد شد، خاطرنشان كرد: از مهمترین برنامه های تأمین اجتماعی استان بوشهر امسال اجرای طرح پرونده های تمام الكترونیك است كه با استفاده از این طرح كاربران می توانند پرونده خویش را به شكل آنلاین مشاهده نمایند.

مدیركل تأمین اجتماعی استان بوشهر در نشست خبری به مناسبت هفته كار و كارگر اظهار نمود: هم اكنون در استان بوشهر ۳۲۵ هزار بیمه شده اصلی، هشت كارگزاری و ۱۶ شعبه اقماری تأمین اجتماعی وجود دارد.1398/02/02
15:49:53
5.0 / 5
4497
تگهای خبر: اجتماعی , تولید , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
پرسی بلاگ