اطلاعیه وزارت ارشاد درباره اینترنت هدیه خبرنگاران

اطلاعیه وزارت ارشاد درباره اینترنت هدیه خبرنگاران

پرسی بلاگ: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام نمود که خبرنگارانی که تا حالا مشمول دریافت اینترنت هدیه روز خبرنگار نشده اند، با تکمیل مدارک در سامانه جامع رسانه ها برای دریافت این هدیه همچنان مهلت دارند.


به گزارش پرسی بلاگ به نقل از روابط عمومی معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، خبرنگارانی که تا حالا مشمول دریافت اینترنت هدیه روز خبرنگار نشده اند، می توانند با ورود به بخش خبرنگاران سامانه جامع رسانه ها نسبت به تکمیل مدارک و ارسال مستندات خود شامل سوابق شغلی، سوابق تحصیلی و اطلاعات حرفه ای و تخصصی خود مطابق با راهنمای سامانه در بخش خبرنگاران به نشانی: e-rasaneh.ir/Page_Show.aspx?PageID=۲۰ اقدام نمایند تا اسامی آنها طی روزهای آینده برای وزارت ارتباطات ارسال شود. بنا بر این گزارش طی هماهنگی های انجام شده با وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، قرار شد که امسال و برخلاف سنوات گذشته که اپراتورها راسا و برمبنای فهرست های قدیمیِ خود مبادرت به برقراری اینترنت برای خبرنگاران می کردند، فهرستِ به روزِ خبرنگاران و فعالان رسانه ایِ عضو سامانه جامع رسانه های کشور به وزارتخانه ارتباطات ارسال شود.

بر این اساس، خبرنگاران متقاضی اینترنت هدیه همچنان فرصت دارند با ورود به درگاه ملی خدمات دولت هوشمند از مشمول بودن خود، اطلاع یابند.

گفتنی است، لیست خبرنگاران مشمول، پس ازمهلت مقرر (پایان روز سه شنبه ۲۵ مردادماه) برای برقراری اینترنت هدیه، به اپراتورها ارسال خواهد شد. در مرحله نخست، لیست خبرنگاران و فعالان رسانه ای با شرط عضویت فعال در سامانه جامع رسانه ها برای دریافت اینترنت هدیه خبرنگاری به وزارت ارتباطات عرضه شدند اما از آنجائیکه ممکنست تعدادی از خبرنگاران از این لیست جا مانده باشند قرار شد که لیست متممی باردیگر ارسال شود. پس خبرنگارانی که تا حالا مشمول اینترنت هدیه نشده اند می توانند با ورود به بخش خبرنگاران سامانه جامع رسانه ها به نشانی: e-rasaneh.ir نسبت به تکمیل مدارک خود اقدام نمایند تا اسامی آنها برای برقراری اینترنت در نوبت بعدی برای وزارت ارتباطات ارسال شود. شایان ذکر است به سبب تعداد بالای رسانه های دارای مجوز (۱۲هزار و ۵۰۰ رسانه) و لزوم پاسخگویی یکسان به نیازهای اصحاب رسانه، همه ی امور حمایتی معاونت مطبوعاتی شامل معرفی برای دریافت اینترنت، صندوق اعتباری هنر و.. بوسیله این سامانه صورت خواهد گرفت و تمامی فعالان رسانه ای می توانند در این سامانه عضو شوند.


منبع:

1401/05/20
12:34:01
5.0 / 5
197
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
پرسی بلاگ