موسس شركت بیون .ان.تك مدعی شد

تا 10 سال آینده باید با ویروس کرونا زندگی نماییم

تا 10 سال آینده باید با ویروس کرونا زندگی نماییم

به گزارش پرسی بلاگ اوگور شاهین، یکی از بنیان گذاران شرکت بیون. ان. تک مدعی شد: تا 10 سال آینده باید با ویروس کرونا زندگی نماییم.


به گزارش پرسی بلاگ به نقل از ایسنا، در حالیکه شرکت فایزر- بیو. ان. تک الان روی واکسن مخصوص سویه امیکرون کار می کند، "اوگور شاهین"، مدیر و یکی از بنیان گذاران شرکت بیو. ان. تک با اشاره به اینکه جهان برای مقابله با انواع بعدیِ ویروس کرونا آماده تر می شود، اظهار داشت: ما باید به این واقعیت عادت نماییم که تا ۱۰ سال آینده، باید با این ویروس زندگی نماییم.
به رغم این که به نظر می رسید موارد سویه امیکرون در اروپا رو به کاهش است اما شاهین گفته است که این، آخرین موج همه گیری این ویروس نخواهد بود.
وی ادامه داد: به وجود آمدن انواع جدید ویروس "اجتناب ناپذیر" است، برای اینکه ویروس باز هم جهش می یابد که بطور بالقوه منجر به ترویج سویه های جدید می شود.
اوگور شاهین تصریح کرد: جهان درحال ورود به مرحله ای است که درک بهتری از نحوه مقابله با ویروس پیدا کرده است. ما همیشه درحال یادگیری بیشتر هستیم و بهتر آماده می شویم.
این شرکت که در آلمان مستقر است تاکنون بیش از یک میلیارد دز واکسن ویروس کرونا فروخته است و الان نیز درحال ساخت واکسن مخصوص سویه امیکرون است.
به گزارش روزنامه "استریت تایمز"، شاهین اظهار داشت: انتظار می رود نخستین داده های آزمایشی برای واکسن های سفارشی در ماه مارس منتشر شود.
ویروس کرونا از شروع شیوع آن در دسامبر سال ۲۰۱۹ در چین تا حالا به مرگ بیش از پنج میلیون و ۸۰۰ هزار نفر در جهان منجر گردیده است.




منبع:

1400/11/29
22:45:56
5.0 / 5
320
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
پرسی بلاگ