مدیران مخالف دورکاری بانوان را معرفی کنید

مدیران مخالف دورکاری بانوان را معرفی کنید

به گزارش پرسی بلاگ قم معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری ضمن اشاره به مبحث دورکاری بانوان شاغل، اظهار داشت: مشاغلی که امکانش باشد و ادارات همکاری لازم را با آنها ندارند را به ما معرفی کنید.


انسیه خزعلی در نشست با اقشار مختلف جامعه بانوان که امروز نهم دیماه در سالن همایش بیداری اسلامی جامعه الزهراء(س) برگزار شد، اظهار نمود: در استان قم بدلیل مهاجرت صدمه پذیری خانواده و به تبع آن صدمه در حوزه زنان بیشتر است.
وی ضمن اشاره به این که هویت مساله جدیدی نیست و در قرآن هم به آن اشاره شده است، افزود: اما دشمنان تصمیم شان این است ماهیت آنرا خصوصا برای نسل جوان گرفتار خدشه کنند که لازم است بر بصیرت افزایی خود بیفزاییم.
خزعلی ضمن اشاره به این که صدمه های اجتماعی بخش نرم افزاری جامعه است و امکان دارد بخش سخت افزاری و عینی جامعه را گرفتار مشکل کند، اظهار داشت: تصمیم داریم با همت همه بانوان در یک طرح ملی و همراه با قاطعیت دولت در این حیطه وارد شویم.
وی در ارتباط با مشکلات مسکن اظهار داشت: اگر بودجه کشور اجازه دهد امیدواریم بتوانیم قدم هایی را در این حوزه برای بانوان برداریم هرچند دولت تصمیم ندارد سبب تورم شود.
خزعلی خاطرنشان کرد: باید بستری فراهم گردد که بانوان بتوانند بیشتر از پیش به صحنه بیایند و دولت باید حمایت لازم را داشته باشد.
وی ضمن اشاره به بحث نشاط اجتماعی بانوان اظهار داشت: بحث نشاط بانوان، زنان و مادران مبحث گسترده ای است که احتیاج به پیگیری ویژه دارد.
وی با اشاره به اینکه بحث بیمه خبرنگار انجام شدنی است، تصریح کرد: دولت سیزدهم برای بیمه رسانه پیگیری های لازم را خواهد داشت چون شرایطش وجود دارد.
مدیران مخالف دورکاری بانوان را معرفی کنید
خزعلی ضمن اشاره به مبحث دورکاری بانوان شاغل، اظهار داشت: مشاغلی که امکانش باشد و ادارات همکاری لازم را با آنها ندارند را به ما معرفی کنید.
وی اظهار داشت: بیمه ناباروری در این دولت تصویب شده و در صورت مغایرت اطلاع دهید تا پیگیری شود.
خزعلی در ارتباط با حوزه کارآفرینی بیان نمود: تلاش دولت تسریع و تسهیل موانع است البته وعده نمی دهیم ولی به صورت جدی پیگیر هستیم.
وی ضمن اشاره به تاکید رهبری به بی بدیل بودن نقش بانوان خاطرنشان کرد: در ایران زنان توانمندی در عرصه های مختلف داریم که امید است بتوانیم در جهت توقعات به حق شما قدم برداریم.
منبع:

1400/10/09
18:07:07
5.0 / 5
324
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
پرسی بلاگ