توسط انتشارات كتاب درمانی؛

خدا، بداهه گری و هنر زندگی منتشر گردید

خدا، بداهه گری و هنر زندگی منتشر گردید

به گزارش پرسی بلاگ کتاب خدا، بداهه گری و هنر زندگی نوشته ماریان مک کیبن دانا با ترجمه لیدا عظیم زاده توسط انتشارات کتاب درمانی منتشر گردید.به گزارش پرسی بلاگ به نقل از مهر، «خدا، بداهه گری و هنر زندگی» نوشته ماریان مک کیبن دانا اخیرا با ترجمه لیدا عظیم زاده توسط انتشارات کتاب درمانی به بهای ۴۹۹۰۰ تومان، منتشر گردید. مقدمه این کتاب به قلم سوزان. ای. ایزاک است.
در معرفی این کتاب آمده است:
«این کتاب راه به اعماق می برد و راهی بهتر به شبهای تاریک روح باز می کند. می توانیم یاد بگیریم شکست و ابهام را بپذیریم، بدون آنکه تسلیم شویم. می توانیم پاسخ دهیم به تراژدی، به فاجعه، به شکست و به بدبختی ها و دشواری ها، همان گونه که مک کیبن دانا از راه جلوه زیبایی انجام داده است.
کتاب «خدا، بداهه گری و هنر زندگی» دشواری ها و معماهای حل نشدنی هم دارد. می دانید که تکرار مکررات و بیهودگی ها روح شما را خواهد کشت. به نظر نگارنده، زندگی فرصتی برای کشف و یافتن خدا در بین تمام شگفتی ها و آشفتگی های این جهان است. چه می شود اگر سرنوشت به دست خدا نباشد؟
چه می شود اگر پاسخ خداوند «آری و نه» نباشد. چه می شود اگر خداوند از ما بازخواست کند و از ما بپرسد: چه می خواهی؟ و ما بداهه گری را آغاز نماییم.»

1400/09/20
15:30:30
5.0 / 5
388
تگهای خبر: ترجمه , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
پرسی بلاگ