معاون خدمات شهری شهرداری تهران در بازدید از منطقه۳ تاكید كرد

بهره گیری از ظرفیت و پتانسیل بخش خصوصی در موضوعات مختلف حوزه خدمات شهری تهران

بهره گیری از ظرفیت و پتانسیل بخش خصوصی در موضوعات مختلف حوزه خدمات شهری تهران

پرسی بلاگ: معاون خدمات شهری شهرداری تهران در جریان بازدید از منطقه 3 و احصاء موارد و موضوعات مختلف مصوباتی را در زمینه خدمات شهری در این منطقه به تصویب رساند.


به گزارش پرسی بلاگ به نقل از ایسنا و بنابر اعلام روابط عمومی و امور بین الملل معاونت خدمات شهری شهرداری تهران، در جریان سلسله بازدیدهای هفتگی " قرار خدمت" علیرضا زاکانی شهردار تهران از مناطق پایتخت، جلال بهرامی، معاون خدمات شهری شهرداری تهران، محمدی، مدیرکل هماهنگی و امور مناطق، مدیران عامل سازمان های بوستان ها و پسماند، مدیرکل امور خدمات شهری، مدیرکل برنامه ریزی و توسعه امور شهری معاونت خدمات شهری و مدیران این منطقه با حضور در ناحیه ۲ منطقه ۳ و استماع گزارشی از عملکرد، اقدامات و برنامه های پیش روی این معاونت که توسط سیگارودی، معاون خدمات شهری این منطقه ارائه شد، قرار گرفتند و در ادامه مصوباتی را در این منطقه به تصویب رساندند.
جلال بهرامی، معاون خدمات شهری شهرداری تهران در این نشست بعد از ارائه گزارش جامع مدیران ارشد این حوزه درباب وضعیت این منطقه در زمینه خدمات شهری، اظهار داشت: برنامه ریزی های لازم برای کاهش هزینه های نگهداشت شهر صورت گیرد و اساسا در این راه باید از ظرفیت های بخش خصوصی در موضوعات مختلف حوزه خدمات شهری این منطقه باتوجه به نیاز و پتانسیل موجود استفاده گردد.
ایشان سپس با تاکید بر این که هدف ما در شهرداری تهران خدمت خالصانه به مردم است، اظهار داشت: تمامی معضلات و مشکلات باید بعد از احصاء به شکل ویژه و کارشناسی شده حل و برطرف شود.
محمدی مدیرکل هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران نیز در این نشست با تاکید بر اجرای طرح تحول نگهداشت شهر در سطح شهر تهران، اظهار داشت: تمامی موضوعات حوزه خدمات شهری بعد از آنالیز در بودجه دیده می شود.
وی ادامه داد: در طرح تحول نگهداشت شهر باید به موضوعات جدید و با اهمیت ورود کنید، ضمن این که باید از ظرفیت های موجودی که منجر به اتفاقات خوب در امتداد خدمات رسانی مطلوب به شهروندان می شود، استفاده گردد.
گفتنی است در این نشست بعد از بحث و بررسی و احصاء مسائل و موضوعات مهم این منطقه و به دستور معاون خدمات شهری شهرداری تهران مصوباتی به تصویب رسید.
لازم بذکر است؛ جلال بهرامی، معاون خدمات شهری شهرداری تهران و هیئت همراه از سطح این منطقه بازدید و در جریان مباحث و مشکلات این منطقه در زمینه خدمات شهری قرار گرفتند.
منبع:

1400/08/28
22:22:22
5.0 / 5
460
تگهای خبر: خدمات , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
پرسی بلاگ