مادر شدن یکی از مولفه های سلامت زنان است

مادر شدن یکی از مولفه های سلامت زنان است

قم کارشناس مامایی، مادر شدن زنان را بخش مهمی از سلامت آنان دانست و اشاره کرد: اساسا باروری زنان بعنوان مولفه ی مهمی از سلامت روحی و جسمی زنان تلقی می شود.


ساناز سلیمانی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به گرامیداشت هفته ی سلامت بانوان عنوان کرد: زنان پایه و بنیان خانواده هستند و باید نسبت به سلامتی شان توجه ویژه ای صورت گیرد.
کارشناس مامایی، مادر شدن زنان را بخش مهمی از سلامت آنان دانست و اشاره کرد: اساسا باروری زنان بعنوان مولفه مهمی از سلامت روحی و جسمی زنان تلقی می شود.
وی با اعلان اینکه شیوع ناباروری در ایران حدود 2درصد از جامعه است، بر درمان این بیماری اصرار کرد و اظهار داشت: استرس در زنان یکی از مهم ترین دلیلهای ناباروری در آنان است که همیشه باید اهتمام در کنترل آن داشت.
سلیمانی به اقدام سریع برای درمان ناباروری اشاره نمود و متذکر شد: به تعویق انداختن درمان ناباروری، سبب کاهش موفقیت در باروری می شود.
کارشناس مامایی بحران جمعیت در ایران را امری جدی تلقی نمود و اظهار داشت: امر فرزندآوری در خانواده های ایرانی باید جدی گرفته شود چونکه کاهش جمعیت در کشور سبب بروز مشکلات زیادی خواهد شد.
سلیمانی در آخر از وجود تخفیف 40 درصدی ویزیت های اولیه در مرکز درمان ناباروری جهاد دانشگاهی قم به مدت یک هفته آگاهی داد.1400/07/30
23:43:51
5.0 / 5
674
تگهای خبر: بیماری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
پرسی بلاگ