کتاب اژدی های خفته، اثر جدید نوشین شعبانی منتشر گردید

کتاب اژدی های خفته، اثر جدید نوشین شعبانی منتشر گردید

پرسی بلاگ: نوشین شعبانی، عضو انجمن نویسندگان کودک و نوجوان از انتشار کتاب جدید خود با عنوان اژدی های خفته برای نوجوانان آگاهی داد.


به گزارش پرسی بلاگ به نقل از مهر، نوشین شعبانی نویسنده کودک و نوجوان از انتشار کتاب جدید خود با عنوان «اژدی های خفته» برای نوجوانان آگاهی داد. وی درباره کتاب جدید خود اظهار داشت: این نخستین رمان نوجوان من و نخستین کتابی است که به موضوع میادین مین و بچه ها پرداخته است. این عضو انجمن نویسندگان کودک و نوجوان اضافه کرد: این داستان به زندگی مرزنشنینان کُرد در جریان جنگ و پس از آن پرداخته و خوانندگان ضمن آشنایی با فرهنگ مردم کُرد، با خطرات مین های باقی مانده از جنگ و رنج های قربانیان آن به ویژه کودکان آشنا می شوند. در قسمتی از کتاب می خوانیم: «شوان اظهار داشت: خودت را به آن راه نزن. گفتم که توی کوه چیزی زیر زمین تکان می خورد. انگار یک گاو چاق زیر خاک از این پهلو به آن پهلو می شود. خبات با خنده اظهار داشت: از کی تا حالا گاوها زیر خاک می خوابند؟ شوان با اوقات تلخ اظهار داشت: پس باور نکردی. می دانستم باور نمی کنی. اما من با همین چشم های خودم دیدم که خاک زیر پایم تکان خورد و یک بوته ی خاکشیر بالا و پایین شد.
خبات با بی حوصلگی اظهار داشت: خب این چیزها را به بابات هم گفتی؟ شوان اظهار داشت: هی... تو که باور نکردی، او باور می کند؟» نتشارات موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس«اژدی های خفته» را با قیمت ۳۰ هزار تومان و شمارگان ۱۰۰۰ جلد در ۱۲۴ صفحه به بازار نشر کتاب کودک عرضه نموده است. «ماجراهای کارآگاه کوچولو»، مجموعه «روباشاد»، «می سی نو کوچولو»، «شبح ترسو»، «چمچمه خاله»، «ماشینی که خواندن و نوشتن آموخت»، «آفرین به دردونه دختر یکی یکدونه»، «همسایه های تازه»، «سی گل و کبوتر دعا»، «هدیه ای برای دوست»، «جوجه های پرحنا»، «موجودی عجیب در سیاره ناشناخته»، «غزال طلایی»، «خوشبخت ترین نخل دنیا» و... از آثار پیشین نوشین شعبانی محسوب می شود.


منبع:

1400/07/26
08:36:07
5.0 / 5
447
تگهای خبر: آثار , بازار , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
پرسی بلاگ