توسط انتشارات راه یار؛

کشتی نجات به چاپ دوم رسید

کشتی نجات به چاپ دوم رسید

کتاب کشتی نجات نوشته ناهید کریمی و نرگس کاهانی و تصویرگری مصطفی نادری پور با همکاری موسسه خانه هم بازی توسط انتشارات راه یار منتشر و به چاپ دوم رسید.به گزارش پرسی بلاگ به نقل از روابط عمومی انتشارات راه یار، کتاب «کشتی نجات» نوشته ناهید کریمی و نرگس کاهانی و تصویرگری مصطفی نادری پور اخیرا با همکاری موسسه خانه هم بازی توسط انتشارات راه یار منتشر و به چاپ دوم رسیده است. چاپ اول این کتاب اواسط مرداد سال جاری و همزمان با شروع ماه محرم ارائه شد.
این کتاب برای عرضه به مربیان و مادران طراحی شده و به صورت ویژه متناسب با ایام محرم و صفر، همراه با قابلیت استفاده در سایر ایام آماده شده و بازی ها و ماجراداستان هایی را به مخاطب خود معرفی می کند تا لحظات حضور مربی یا مادر را در کنار کودکان در مکان هایی مانند هیئت ها، مجموعه های فرهنگی-تربیتی، کلاس ها و... پُربار کند. علاوه بر این، کودکان را با بعضی از مفاهیم بنیادی در رابطه با هدف قیام اباعبدالله(ع) آشنا می کند و به این منظور، در روندی ماجرایی، وقایعی از دل تاریخ و موقعیت هایی در دوران معاصر گزینش شده اند که به نحوی با واقعه عاشورا و ایام محرم و صفر پیوند دارند. روایت این وقایع در دنیایی داستان گونه، مخاطب کودک و نوجوان را وارد آن ماجرا می کند و سپس با بازی های حرکتی و هنری، هدف داستان و بازی را در ذهن و جان او ماندگار می کند.
این کتاب با طراحی ۱۲ بخش مجزا درقالب داستان بازی برپایه وقایع تاثیرگرفته از عاشورا در جهان اسلام به ارتباط هرچه بیشتر کودکان و نوجوانان با مفهوم قیام امام حسین (ع) کمک می نماید. در هربخش، مربی بعداز آشنایی با اهداف و واقعه به تعریف داستان و اجرای بازی می پردازد. در همه این بخش ها بازی مکمل ماجرای داستانی است و بچه ها با نقش گرفتن در متن واقعه وارد قصه می شوند. محتوای کتاب به نحوی است که باخلاقیت والدین و مربیان می تواند پاسخگوی نیاز نوجوانان تا سن ۱۶ سالگی هم باشد.
طراحی بازی های این کتاب توسط زینب السادات حسینی انجام شده است.
چاپ دوم این کتاب با ۱۲۰صفحه، شمارگان هزار نسخه و قیمت ۳۵هزار تومان عرضه شده است.


منبع:

1400/06/03
15:40:20
5.0 / 5
924
تگهای خبر: طراحی , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
پرسی بلاگ