فرمانده عملیات مقابله با كرونا در تهران خبر داد

بستری بیش از ۹۰۰۰ بیمار كرونائی در تهران

بستری بیش از ۹۰۰۰ بیمار كرونائی در تهران

پرسی بلاگ: فرمانده عملیات مقابله با کرونا استان تهران از بستری بیش از 9000 نفر بیمار کرونائی در بیمارستان های استان تهران آگاهی داد.


به گزارش پرسی بلاگ به نقل از ایسنا، دکتر علیرضا زالی در آخر جلسه امروز ستاد مقابله با کرونا استان تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: چند روز گذشته، پیش بینی کرده بودم که در ایام آینده تعداد بستری ها در استان تهران از ۹۰۰۰ نفر عبور خواهدنمود که متأسفانه امروز تعداد بستری ها در تهران بیش از ۹۰۰۰ نفر است که از این تعداد ۲۵۰۰ نفر در بخش مراقبت های ویژه بستری هستند.
وی ادامه داد: روز گذشته ۱۹ هزار مراجعه سرپایی داشتیم و ۱۳۵۰ بیمار نیز ظرف ۲۴ ساعت گذشته ترخیص شده اند اما ورودی های به بیمارستان ها همچنان عدد قابل توجهی است؛ به شکلی که ۱۶۰۰ ورودی جدید در ۲۴ ساعت گذشته داشته ایم که از این تعداد ۲۵۰ نفر در بخش مراقبت های ویژه بستری شدند.
زالی افزود: شاخص ها همچنان در استان تهران رو به افزایش است؛ پس باید تدارک تخت های جدید در دستور کار قرار گیرد.
وی ادامه داد: بر این اساس تیم های پایش و بررسی به بیمارستان ها مراجعه خواهند کرد و هر کجا که امکان افزایش تعداد تخت ها برای بیماران کرونائی وجود داشته باشد اقدامات لازم صورت خواهد گرفت.
زالی اظهار داشت: همین طور باید تعداد تخت های بستری های موقت افزایش پیدا کند تا بیمارانی که نیازمند خدمات موقت بستری هستند بتوانند از این خدمات استفاده کنند.
منبع:

1400/05/04
21:07:12
5.0 / 5
993
تگهای خبر: بیمارستان , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
پرسی بلاگ