با حمایت اداره كل ادیان و مذاهب اسلامی سازمان تبلیغات؛

كتاب غدیر فقط عید شیعیان نیست منتشر گردید

كتاب غدیر فقط عید شیعیان نیست منتشر گردید

کتاب غدیر فقط عید شیعیان نیست به همت مدرسه راهبری علم و عمل با حمایت اداره کل ادیان و مذاهب اسلامی سازمان تبلیغات اسلامی منتشر گردید.به گزارش پرسی بلاگ به نقل از مهر، کتاب «غدیر فقط عید شیعیان نیست» به همت مدرسه راهبری علم و عمل با حمایت اداره کل ادیان و مذاهب اسلامی سازمان تبلیغات اسلامی منتشر گردید.
این کتاب در مورد گفتمان انقلاب اسلامی نسبت به عید غدیر خم در ۵ فصل تهیه و تنظیم شده که فصل اول آن به اندیشه بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی با عنوان «پیام غدیر» پرداخته و در دومین فصل از این اثر به «هندسه غدیر در نظام اسلامی» اختصاص داده شده که نگاه مقام معظم رهبری به این واقعه مهم دینی مورد بررسی قرار گرفته است.
فصل سوم این کتاب به مساله مهم جهان اسلام یعنی وحدت امت بزرگ اسلام با عنوان «الغدیر و وحدت مسلمین» پرداخته شده که پیرامون اثر مهم استاد شهید مرتضی مطهری و نسبت آن با وحدت مسلمین مطالب ارزشمندی را بیان می کند.
فصل چهارم کتاب، عنوان «غدیر و اسلام سیاسی» نام دارد. این فصل به قلم حجت الاسلام داوود مهدوی زادگان عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم انسانی می باشد که مساله غدیر را یک مبحث مذهبی و یا فرقه ای نمی داند بلکه مبحث عید غدیر را اسلام سیاسی تحلیل می کند.
آخرین فصل کتاب، یعنی فصل پنجم کتاب، «غدیر را چطور تبلیغ کنیم» نام دارد. این فصل به قلم حجت الاسلام مهدی مسائلی پژوهشگر تقریب مذاهب نگارش شده است. این فصل از کتاب برای مبلغین ایرانی که می خواهند به تبلیغ بپردازند، بسیار راهبردی قلمداد می شود.
علاقه مندان برای خرید این اثر می توانند از راه اداره کل ادیان مذاهب اسلامی سازمان تبلیغات اسلامی و یا تماس با مدرسه راهبری علم و عمل به شماره تلفن ۰۲۱۷۷۵۱۵۶۵۴ اقدام نمایند.


منبع:

1400/05/01
11:22:14
5.0 / 5
1006
تگهای خبر: انسانی , خرید , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
پرسی بلاگ