دوره آنلاین آشنایی با اندیشه سیاسی مدرن

دوره آنلاین آشنایی با اندیشه سیاسی مدرن

دوره آنلاین آشنایی با اندیشه سیاسی مدرن با عنوان  قدرت، دولت و جامعه در آراء سیزده متفکر مدرن برگزار می گردد.به گزارش پرسی بلاگ به نقل از مهر، به همت مدرسه گفتاورد دوره آنلاین آشنایی با اندیشه سیاسی مدرن با عنوان «قدرت، دولت و جامعه در آراء سیزده متفکر مدرن» برگزار می گردد.
بخش اول این دوره به مبحث «آشنایی با اندیشه های؛ ماکیاول، لاک، هابز، روسو، مونتسکیو و هگل» اختصاص دارد و در ایام شنبه ۲ مرداد تا پنجشنبه ۷ مرداد برگزار می گردد.
بخش دوم این دوره هم به مبحث «آشنایی با اندیشه های؛ مارکس، وبر، اشتراوس، اشمیت، آرنت، رالز، فوکو و وگلین» اختصاص دارد و در ایام شنبه ۱۶ مراد تا یکشنبه ۲۴ مرداد برگزار می گردد.
اساتید این دوره افرادی چون مهدی فدایی مهربانی، محمد خندان، اسماعیل نوشاد، سجاد صفار هرندی، محمد حسین بادامچی، علی علیزاده، سید حسین شهرستانی، عطاءالله بیگلدلی، سلمان فتوتیان، اباصالح تقی زاده، علیرضا بلیغ، مهدی معافی و محمدرضا قائمی نیک هستند.
ساعت برگزاری این دوره ها ۱۷ تا ۲۰: ۳۰ است. فایلهای صوتی به صورت آفلاین هم در اختیار ثبت نام کنندگان قرار خواهد گرفت. ثبت نام در این دوره از راه پیام به آیدی تلگرام @Goftavard_admin و شماره ۰۹۹۱۴۵۴۰۲۴۲ در واتساپ صورت می گیرد.


منبع:

1400/04/29
22:37:04
5.0 / 5
828
تگهای خبر: آنلاین , تلگرام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
پرسی بلاگ