دعوت مردم به حضور حداكثری در انتخابات

دعوت مردم به حضور حداكثری در انتخابات

به گزارش پرسی بلاگ رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در پیامی ضمن دعوت از مردم به شرکت در انتخابات، اظهار داشت: اقتدار و پیشرفت کشور و حل مشکلاتی که بر ما تحمیل شده تا حد بسیار زیادی منوط به حضور انقلابی مردم در صحنه های حساس و سرنوشت ساز می باشد و انتخابات زمینه ساز تجلی اراده مردم است.


به گزارش پرسی بلاگ به نقل از ایسنا، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، مهراله رخشانی مهر در آستانه برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا با انتشار پیامی مردم را به شرکت در انتخابات دعوت کرد. متن پیام بدین شرح است:
«بسم الله الرحمن الرحیم
28 خرداد روز آزمونی بزرگ برای ملت ایران است تا با عمل به وظیفه انقلابی خود و حضور پرشور در پای صندوق های رای دوباره حماسه ای عظیم خلق کرده و جهانیان را متحیر عزت و همدلی خود کنند.
انتخابات بعنوان دستاورد باارزش نظام مقدس جمهوری اسلامی در تحقق مردم سالاری یک موهبت است که به مردم داده شد تا در تعیین سرنوشت خود و کشورشان سهیم باشند و با حضور حداکثری و آگاهانه، پیروی از خط امام (ره)، لبیک به رهبر فرزانه انقلاب اسلامی و تجدید میثاق با شهیدان، همچون گذشته دشمنان ایران و انقلاب اسلامی را ناکام گذارند.
اقتدار و پیشرفت کشور و حل مشکلاتی که بر ما تحمیل شده تا حد بسیار زیادی منوط به حضور انقلابی مردم در صحنه های حساس و سرنوشت ساز می باشد که با اهمیت ترین مصداق آن انتخابات است و اهم آن نیز انتخابات ریاست جمهوری.
انتخابات زمینه ساز تجلی اراده مردم در تصمیم گیری های کلان و نوسازی و بهسازی حوزه های مختلف سیاسی، اقتصادی و اجتماعی در کشور برمبنای خواست آنان است.
حضور در انتخابات استفاده از حق است، مردم محور و تعیین کننده نتیجه انتخابات هستند، بدین سبب می بایست با بصیرت انقلابی، نقش خودرا در اثبات مشروعیت بی مثال نظام جمهوری اسلامی ایفا کنند و آنچه اهمیت دارد نفس مشارکت حداکثری است و بعد از آنست که با انتخاب اصلح موجبات استمرار مسیر توسعه کشور و تقویت نظام مردم سالاری دینی را بعنوان الگویی موفق درجهان فراهم آورند.
خانواده بزرگ سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور همگام با ملت سربلند ایران اسلامی بار دیگر با حضور یکپارچه در انتخابات، اقتدار ملی و بین المللی کشور را تقویت و با درایت و هوشیاری توطئه های دشمنان انقلاب و نظام اسلامی را خنثی خواهند نمود و با آرمان های شهدای عزیز خصوصاً سردار دل ها «شهید حاج قاسم سلیمانی» که امنیت و آرامش امروز مرهون خون آنهاست تجدید میثاق می کنند.
وعده ما جمعه 28 خرداد پای صندوق های رای.
مهراله رخشانی مهر
معاون وزیر و رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور»
منبع:

1400/03/26
22:38:58
5.0 / 5
975
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۵
پرسی بلاگ