وحیدی به پرسی بلاگ خبر داد

تقاضای برخی از نمایندگان جهت بررسی با اولویت لایحه رتبه بندی معلمان

تقاضای برخی از نمایندگان جهت بررسی با اولویت لایحه رتبه بندی معلمان

نایب رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت که بیشتر از ۱۰۰ نماینده مجلس در نامه ای به رئیس مجلس خواهان بررسی خارج از نوبت لایحه رتبه بندی معلمان شدند.


محمد وحیدی در گفت و گو با ایسنا اظهار نمود: بیشتر از ۱۰۰ نماینده مجلس با امضای نامه ای به رئیس مجلس خواهان بررسی با اولویت و خارج از نوبت لایحه رتبه بندی معلمان در صحن علنی مجلس بر مبنای تبصره ۱ ماده ۱۰۰ آئین نامه داخلی شدند.
به گزارش پرسی بلاگ به نقل از ایسنا متن نامه نمایندگان به رئیس قوه مقننه به شرح زیر است:
«جناب آقای دکتر قالیباف رئیس محترم مجلس شورای اسلامی و هیات رئیسه محترم مجلس شورای اسلامی
سلام علیکم
احتراما اینجانبان امضا کنندگان ذیل به استحضار می رساند به دنبال وصول لایحه نظام رتبه بندی معلمان از جانب دولت محترم بر مبنای تقاضا و پیگیری مکرر اعضای کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری در سال ۱۳۹۹ و تصویب آن به اتفاق آراء در کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری در اولین نشست سال ۱۴۰۰ با آخر مهلت عرضه پیشنهادات از جانب نمایندگان محترم الان در دستور هفتگی مجلس قرار دارد. با توجه به تقاضای به حق جامعه فرهنگیان کشور و عدم اجرای رتبه بندی ویژه معلمان در طول ۱۰ سال قبل و ضرورت تصویب آن در مجلس شورای اسلامی در اجزای جزء ۲ ماده ۶۳ قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه دستور فرمایید این لایحه با اولویت وفق تبصره ۱ ماده ۱۰۰ قانون آیین نامه داخلی مجلس در دستور مجلس قرار گیرد و در اسرع وقت با تصویب و ابلاغ زمینه اجرای آن فراهم شود.
ضمنا در قانون بودجه سال ۱۴۰۰ پیشبینی تأمین اعتبار اجرای آن صورت گرفته است.»
منبع:

1400/03/10
11:46:34
5.0 / 5
1180
تگهای خبر: آموزش , فناوری , مجلس
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
پرسی بلاگ