در قالب طرح تمیم؛

كتابخانه های كانون پرورش فكری با ۱۳۰هزار جلد تجهیز می شوند

كتابخانه های كانون پرورش فكری با ۱۳۰هزار جلد تجهیز می شوند

کتابخانه های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در چارچوب طرح تمیم در فصل بهار، با 130 هزار جلد کتاب تجهیز می شوند.به گزارش پرسی بلاگ به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، کتاب خانه های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سراسر کشور در قالب طرح تمیم، با بیش از ۱۳۰ هزار جلد کتاب و محصولات فرهنگی در ابتدای سال ۱۴۰۰ تجهیز می شود.
این محصولات در قالب طرح تمیم (تامین محتوای یک پارچه مراکز کانون) شامل کتاب های برگزیده جایزه کتاب ماه و سال کودک و نوجوان از تولیدات کانون و دیگر ناشران حوزه کودک، کتاب های چاپ اول کانون پرورش فکری، مجموعه «چهل قصه»، و... به تمامی مراکز فرهنگی هنری کانون ارسال می شود.
بر همین اساس، شش عنوان کتابِ برگزیده جایزه کتاب ماه و سال کودک و نوجوان در فصل پاییز و زمستان ۱۳۹۹، از هر عنوان ۵هزار نسخه در اختیار کتابخانه های کانون قرار می گیرد.
همین طور بیش از ۱۴ عنوان از کتاب های چاپ اول کانون پرورش فکری از هر عنوان ۵هزار نسخه به مراکز فرهنگی هنری کانون در قالب طرح تمیم ارسال می شود.
مجموعه آموزشی «چهل قصه» نیز (شامل ۴ عنوان کتاب ویژه خردسال، کودک، نوجوان و بزرگسال و ۴ دی وی دی قصه گویی با روایت هنرمندان و قصه گویان کانون همراه بروشور) از دیگر محصولاتی است که علاوه بر ارسال به ۳۱ انجمن قصه گویی کانون در سراسر کشور، دو سری نیز برای هزار مرکز فرهنگی هنری کانون ارسال خواهد شد.
طرح تمیم برای پشتیبانی از تولید کتاب حوزه کودک و نوجوان و پاسخ به نیاز مخاطبان کتاب خانه های کانون پرورش فکری از بهار سال ۹۹ شروع شده است.


منبع:

1400/02/03
13:14:46
5.0 / 5
1021
تگهای خبر: آموزش , تولید , كتاب , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
پرسی بلاگ