در منطقه ۱۳ صورت گرفت

ساماندهی و پاكسازی جداره جنوبی بزرگراه شهید یاسینی تا بزرگراه بابائی

ساماندهی و پاكسازی جداره جنوبی بزرگراه شهید یاسینی تا بزرگراه بابائی

به گزارش پرسی بلاگ شهردار منطقه ۱۳ اظهار داشت: با اجرای فاز اول طرح فوریتی نگهداشت شهر در ورودی شرق تهران، جداره جنوبی بزرگراه شهید یاسینی حدفاصل پل لواسانی تا تقاطع بزرگراه شهید بابائی در منطقه۱۳ پاکسازی وساماندهی شد.


به گزارش پرسی بلاگ به نقل از ایسنا، مجتبی شکری در مورد اجرای طرح فوریتی نگهداشت شهر در ورودی شرق تهران اظهار داشت: با عنایت به برنامه ریزی صورت گرفته برای حل معضلات محدوده حدفاصل بزرگراه شهید یاسینی تا بابائی در محدوده منطقه ۱۳، در نخستین گام، ضمن نیازسنجی، مسائل و موضوعات حیطه خدمات شهری در این محور شناسایی شد.
او اضافه کرد: با همکاری عوامل خدمات شهری نواحی چهارگانه و استفاده از ادوات و تجهیزات سنگین، طرح فوریتی نگهداشت شهر با فعالیت ۲۱۰ کارگر به مدت سه ساعت در این محور اجرایی شد.
طبق گزارش روابط عمومی شهردار منطقه۱۳، شکری جمع آوری ۱۵ دستگاه خاک و نخاله از محدوده، بازپیرایی و پاکسازی ۲ هکتار از فضای سبز، رسوب برداری ۱.۵ کیلومتر از مسیل سرخه حصار همچون اقدامات صورت گرفته در این طرح برشمرد و یاد آور شد: این طرح که برای نخستین بار به همت معاونت خدمات شهری و محیط زیست اجرایی شده، با عنایت به زمان بندی تعیین شده ادامه خواهد داشت.
منبع:

1400/01/18
23:41:08
5.0 / 5
1051
تگهای خبر: خدمات , محیط زیست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
پرسی بلاگ