ترافیك روان در جاده های كشور

ترافیك روان در جاده های كشور

پرسی بلاگ: رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با اشاره به اینکه در تمامی جاده های کشور، شاهد ترافیکی روان و بدون مشکل هستیم، اظهار داشت: محدودیت تردد و سفر به شهرهای گروه قرمز و نارنجی ادامه دارد همین طور محدودیت تردد شبانه در تمامی شهرهای گروه قرمز، نارنجی، زرد و آبی از ساعت ۲۱ تا ۳بامداد ادامه دارد.سرهنگ احمد شیرانی در گفتگو با ایسنا، درباره وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور، اظهار داشت: بارش پراکنده باران در بعضی از محورهای استان گلستان گزارش شده است. البته در تمامی جاده ها، شاهد ترافیکی روان و بدون مشکل هستیم. در عین حال به جز جاده شهداد به نهبندان و خرم آباد- پلدختر تمامی جاده های اصلی و مواصلاتی کشور باز است.

وی ضمن اشاره به وضعیت تردد در شهرها، اضافه کرد: وضعیت تردد در شهرها مبین پرهیز از سفر توسط بخش زیادی از مردم است که از همکاری و همراهی مردم در پرهیز از سفر و عمل به سفارش های ستاد ملی مقابله با کرونا تشکر می نماییم. به همین علت در روزهای نوروز طرح ویژه تسهیل تردد و انضباط بخشی ترافیکی در شهرها ادامه می یابد.

شیرانی افزود: محدودیت تردد و سفر به شهرهای گروه قرمز و نارنجی ادامه دارد و محدودیت تردد شبانه در تمامی شهرهای گروه قرمز نارنجی زرد و آبی از ساعت ۲۱ تا ۳بامداد ادامه دارد.

منبع:

1399/12/30
15:05:37
0.0 / 5
1007
تگهای خبر: پلیس , ترافیك
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
پرسی بلاگ