در منطقه ۱۳ صورت گرفت

ممنوعیت فعالیت كارگاه های ساختمانی مزاحم در ایام جمعه

ممنوعیت فعالیت كارگاه های ساختمانی مزاحم در ایام جمعه

شهردار منطقه13 از ممنوعیت فعالیت کارگاه ساختمانی دارای مزاحمت صوتی و ترافیکی در ایام تعطیل بنا به درخواست های مردمی با هماهنگی مالکین و کارفرمایان آگاهی داد.


به گزارش پرسی بلاگ به نقل از ایسنا، مجتبی شکری درباب ممنوعیت فعالیت کارگاه های ساختمانی دارای مزاحمت های صوتی و... در ایام جمعه اظهار داشت: با اتخاذ تمهیداتی از طرف معاونت شهرسازی و معماری برای کنترل و نگهداشت کارگاه های ساختمانی املاک در حال ساخت، شهرداران نواحی چهارگانه ضمن گشت زنی مستمر در محدوده، نسبت به ممانعت موارد خلاف شناسایی شده اقدام می کنند.
او با اعلان اینکه تا کنون، ۴۰۵ اخطار در نواحی چهارگانه به کارگاه های ساختمانی ابلاغ گردیده است، توضیح داد: باتوجه به شناور بودن عملکرد جلوگیری از کارهای مزاحمت ساز، اخطارهای صادره به صورت عمومی طراحی و با امضاء شهرداران نواحی، در اختیار عوامل شهربان قرار می گیرد که به محض شناسایی، اخطار فوری و آنی به صاحبین کارگاه ساختمانی ارائه می شود.
بگفته شهردار منطقه ۱۳، از شروع اجرای طرح تاکنون، نسبت به جلوگیری از عملیات ساختمانی ده ها کارگاه در حال فعالیت اقدام شده و روند مذکور به صورت مکرر و روزانه ادامه می یابد.
طبق گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه۱۳، شکری هدف از اجرای این طرح را جلوگیری از آلودگی صوتی، ایجاد آرامش و آسایش بیشتر برای شهروندان برشمرد و تصریح کرد: باتوجه به آنالیز درخواست های مردمی در سامانه۱۳۷، اجرای این طرح منجر به کاهش پیام ها در زمینه آلودگی صوتی محیطی شده است.1399/12/13
14:14:09
0.0 / 5
1026
تگهای خبر: ترافیك , شهرداری , طراحی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
پرسی بلاگ