ضرورت وجود تامین اجتماعی الكترونیك برای اتخاذ سیاستهای راهبردی

ضرورت وجود تامین اجتماعی الكترونیك برای اتخاذ سیاستهای راهبردی

نایب رئیس هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی اظهار داشت: نیازمند یک نظام جامع واحد و یکپارچه اطلاعاتی و پرونده الکترونیک تامین اجتماعی هستیم تا بتوانیم سیاستگذاری و برنامه ریزی درستی داشته باشیم.


به گزارش پرسی بلاگ به نقل از ایسنا، علی حیدری، نایب رئیس هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی در کنفرانس ملی امور اجتماعی در برنامه هفتم توسعه درباب نظام تامین اجتماعی اشاره کرد: برای سیاست گذاری در حوزه رفاه و تامین اجتماعی با مشکلات مختلفی از قبیل عدم دسترسی به اطلاعات ثبتی و عملیاتی و جامع و همین طور پراکندگی اطلاعات و آمار و... مواجه هستیم.
حیدری در ادامه اشاره کرد: فقدان شناسنامه اقتصادی خانوار، عدم وجود اطلاعات صحیح درباره درآمد و هزینه های خانوار، نداشتن اطلاعات کارآمد در جهت دهی به استفاده از منابع مالی سازمان ها و مشارکت های مردمی نیز وجود دارد.
وی افزود: نیازمند یک نظام جامع واحد و یکپارچه اطلاعاتی و پرونده الکترونیک تامین اجتماعی هستیم تا بتوانیم سیاستگذاری و برنامه ریزی درستی داشته باشیم که امیدوارم برنامه هفتم توسعه به این مساله ورود داشته باشد.
نایب رئیس هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی تصریح کرد: پرداخت سهام عدالت یک اشتباه بزرگ بوده که خود به یک دولت سایه تبدیل می شود. برای تامین اجتماعی پلتفرمی توجه به سه اصل کد خانواری (نه انفرادی)، کد کارمندی، کارگری، شغلی، پرسنلی و وضعیت مسکونی افراد لازم است.1399/11/28
21:29:54
0.0 / 5
749
تگهای خبر: اجتماعی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
پرسی بلاگ