هوای پایتخت برای دومین روز متوالی ناسالم برای گروه های حساس

هوای پایتخت برای دومین روز متوالی ناسالم برای گروه های حساس

پرسی بلاگ: بر طبق اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، کیفیت هوای پایتخت الان (18 دی ماه) در محدوده ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد. این در حالیست که روز گذشته نیز میانگین شاخص کیفیت هوای تهران در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت.به گزارش پرسی بلاگ به نقل از ایسنا، پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران حاکی از آنست که وارونگی جوی همراه با انباشت آلاینده ها تا صبحگاه امروز (۱۸ دی ماه) موجب خواهد شد هم زمان با آغاز تردد خودرو ها، کیفیت هوای پایتخت در بیشتر مناطق در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروه های حساس قرار بگیرد.

طی روز عدم وزش باد مؤثر موجب تجمع آلاینده ها خواهد شد و کیفیت هوا در وضعیت نامطلوب باقی خواهد ماند. با تداوم این شرایط جوی تا اواخر وقت پیش بینی می شود با افزایش ترافیک شامگاهی در بیشتر مناطق پایتخت کیفیت هوا در محدوده ناسالم و ناسالم برای گروه های حساس قرار بگیرد.

صبح فردا (۱۹دی ماه) با عدم وزش باد مؤثر و انباشت آلاینده ها طی ساعات گذشته انتظار می رود غلظت آلاینده ها خصوصاً ذرات معلق افزایش پیدا کند و در مناطق پرتردد کیفیت هوا در وضعیت ناسالم خصوصاً برای گروه های حساس قرار بگیرد و تداوم پایداری همراه با سکون جو در ساعات بعدازظهر موجب تجمع آلاینده ها خواهد شد.

شایان ذکر است با حاکمیت این شرایط جوی تا ساعات پایانی فردا (۱۹ دی ماه) بر غلظت آلاینده ها افزوده می شود و برقراری وضعیت ناسالم و ناسالم برای گروه های حساس در بیشتر مناطق دور از انتظار نخواهد بود.

به گزارش پرسی بلاگ به نقل از ایسنا، آلاینده شاخص هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته « ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون » با میانگین ۱۴۲ بود و هوای پایتخت در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار داشت. آلاینده شاخص الان «ذرات معلق کمتر از ۲.۵ میکرون» با میانگین ۱۴۴ است و کیفیت هوا در محدوده ناسالم برای گروه های حساس است.

منبع:

1399/10/18
14:36:07
0.0 / 5
1172
تگهای خبر: ترافیك , شركت , كیفیت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
پرسی بلاگ