حناچی:

عبور خط 10 مترو از منطقه 4 تاثیرسنجی شود

عبور خط 10 مترو از منطقه 4 تاثیرسنجی شود

به گزارش پرسی بلاگ شهردار تهران اظهار داشت: خط 10 مترو یكی از تاثیرگذارترین خطوط برای منطقه 4 است و لزوم دارد كه شهردار منطقه با همكاری مترو تاثیر این خط بر منطقه را بررسی و مطالعه كند.


به گزارش پرسی بلاگ به نقل از ایسنا، پیروز حناچی در آیین گشایش پروژه های منطقه ۴ که به صورت ویدیوکنفرانسی برگزار شد، اظهار داشت: منطقه 4 از بزرگ ترین و پرجمعیت ترین مناطق تهران است؛ معادل یک کلانشهر وسعت و جمعیت دارد، بطوریکه ۱۰ درصد جمعیت تهران را در خود جای داده است. بزرگترین پروژه ای که در منطقه ۴ در حال اجراست عبور خط ۱۰ مترو از آن است که از وردآورد آغاز و در آخر به قنات کوثر و خاک سفید می رسد.
بگفته حناچی، خط ۱۰ مترو یکی از تاثیرگذارترین خطوط برای منطقه ۴ است و شهردار منطقه باید با همکاری مترو تاثیر این خط بر منطقه را بررسی و مطالعه کند و برای آن برنامه داشته باشد.

وی ادامه داد: یکی دیگر از خاصیت های منطقه ۴ وجود مناطق صنعتی در آن است که باید برای آن هم برنامه داشته باشد. سپردن بعضی از پروژه های عمرانی به مناطق اقدام مناسبی است. در بعضی پروژه ها مناطق با انگیزه بیشتری فعالیت می نمایند و چنین اقدامی می تواند نتیجه مثبتی داشته باشد.
وی به پروژه ساخت تقاطع فرجام و بزرگراه شهید باقری اشاره نمود و اظهار داشت: این پروژه نقش مهمی در کاهش ترافیک منطقه دارد و امیدوارم پیمانکار و گروه مشاور برای بقیه تقاطع های روی بزرگراه باقری نیز برنامه داشته باشد.

شهردار تهران ساخت محل اسکان برای کارگران شهرداری را اقدام مثبتی ارزیابی کرد و اضافه کرد: ساختمانی که برای این کار اختصاص داده شده است محیط مرتب و مناسبی است.
منبع:

1399/07/08
23:50:31
5.0 / 5
1851
تگهای خبر: ترافیك , شهرداری , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
پرسی بلاگ