در پاسداشت ایثارگری كادر درمان برای مقابله با كرونا صورت گرفت

راه اندازی بوستان مدافعان سلامت در جنوب غرب پایتخت

راه اندازی بوستان مدافعان سلامت در جنوب غرب پایتخت

آئین كلنگ زنی و آغاز عملیات راه اندازی بوستان ۲/۲ هكتاری مدافعان سلامت در منطقه ۱۸ تهران با حضور صدر اعظم نوری رئیس كمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر برگزار گردید.


به گزارش پرسی بلاگ به نقل از ایسنا، در جریان این مراسم که سید محمد فیاض شهردار منطقه۱۸، سید فرشاد علامه معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی، خدمات بهداشتی درمانی تهران و برخی از اعضای کادر درمان بیمارستان غیاثی هم حضور داشتند، کلنگ آغاز عملیات راه اندازی این مرکز تفرجگاهی ۲ / ۲ هکتاری به زمین زده شد.
با تکمیل و بهره برداری از این بوستان ۲۲ هزار متر مربعی واقع در محله امام خمینی ( ره)، سرانه فضای سبز این بخش از پایتخت از ۶. ۱۷ متر مربع هم اکنون به ازای هر شهروند به ۱۸ متر مربع افزایش خواهد یافت.
حضور در مرکز کار آفرینی و گپ و گفتگو با بانوان قالی باف، بازدید از پروژه های شاخص در حال راه اندازی نظیر بزرگراه ۴۵ متری بهار، مجموعه فرهنگی و آموزشی شهربانو و همینطور بیمارستان تخصصی کودکان حکیم از دیگر برنامه های رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر در این منطقه بود.
طبق گزارش سایت شهر، بوستان ۲/۲ هکتاری مدافعین سلامت بعد از بوستانهای الزهرا (س)، شهدای صادقیه، شهدای مدافع حرم، شهدای گلدسته، هرمز و کارمند که در اختیار شهروندان قرار گرفته و دو بوستان شهدای ناجا و نسترن در دست راه اندازی، به عنوان نهمین مرکز تفرجگاهی در زمان مدیریت شهری جدید منطقه به حساب می آید.
منبع:

1399/06/01
22:57:17
5.0 / 5
2204
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
پرسی بلاگ