از سوی رایزنی فرهنگی ایران؛

كتاب علمای شیعی و پشتیبانی از فلسطین در بغداد منتشر گردید

كتاب علمای شیعی و پشتیبانی از فلسطین در بغداد منتشر گردید

پرسی بلاگ: رایزنی فرهنگی ایران در بغداد كتاب علمای شیعی و پشتیبانی از فلسطین نوشته صلاح عبدالرزاق را منتشر نمود.به گزارش پرسی بلاگ به نقل از مهر، کتاب «علمای شیعی و پشتیبانی از فلسطین» (علماء الشیعة و نصرة القضیة الفلسطینیة) با حمایت رایزنی فرهنگی ایران در بغداد چاپ، منتشر و توزیع شد. صلاح عبدالرزاق، مؤلف این کتاب یکی از مشهورترین نویسندگان اسلامگرای عراقی است که بیش از ۲۳ کتاب مشهور و مهم (علاوه بر صدها مقاله و یادداشت با موضوعات مختلف سیاسی و اجتماعی) در پرونده علمی خود دارد.
در این کتاب به موضوعی پرداخته می شود که تابحال کسی مطرح نکرده است و آن اینکه رسانه های مخالف ادعا می کنند که روز قدس بهانه ای برای بسط نفوذ ایران در جهان اسلام است و ایران با طرح این روز فقط به دنبال منافع ملی خود است. این رسانه های مزدور و مغرض ادعا می کنند که مراجع نجف هیچ گاه به روز قدس توجهی نداشته و ندارند؛ در صورتیکه چنین مساله ای به هیچ عنوان حقیقت ندارد.
ده ها هزار نسخه الکترونیک از این کتاب در روز قدس برای سازمان ها و گروه های مجازی و شخصیت های مختلف ارسال شده است و نسخه های چاپی آن نیز به حشد الشعبی و احزاب اسلامی و حوزه های علمیه و دفاتر مراجع و دانشگاه ها و دانشکده های عراق ارسال شده است.


منبع:

1399/03/30
12:54:45
5.0 / 5
2344
تگهای خبر: اجتماعی , كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
پرسی بلاگ