سوختگی دو نفر درپی حریق یك انبار در خیابان مولوی

سوختگی دو نفر درپی حریق یك انبار در خیابان مولوی

پرسی بلاگ: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از سوختگی دو تن به دنبال وقوع حریق در یك خانه قدیمی كه به انبار تبدیل گشته بود، آگاهی داد.


سید جلال ملكی در گفت و گو با ایسنا، دراین باره اظهار داشت: در ساعت ۱۵: ۲۹ پس از ظهر امروز خبر آتش سوزی در یك منزل مسكونی در خیابان مولوی به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد كه درپی آن ستاد فرماندهی آتش نشانان سه ایستگاه را به همراه خودروی حامل تجهیزات تنفسی و تانكر آب به محل حادثه واقع در خیابان مولوی، حد فاصل میدان قیام و چهارراه مولوی اعزام كرد.
وی با اشاره به اینكه اولین گروه از آتش نشانان حدود سه دقیقه بعد به محل رسیدند، اظهار داشت: محل حادثه یك منزل قدیمی دو طبقه با یك طبقه زیرزمین به وسعت هر طبقه حدود ۱۵۰ مترمربع بود كه به محلی برای نگهداری لوازم پلاستیكی و پارچه تبدیل گشته و مقادیر زیادی لوازم پلاستیكی و پارچه ای در آن قرار داشت، به طوریكه در بالكن این ساختمان نیز مملو از اجناس بود.
ملكی با اشاره به اینكه این ساختمان كاملا شعله ور بود، اظهار داشت: دود زیادی درپی این حریق فضا را پركرده بود و در این شرایط عوامل آتَش نشانی از چند جهت برای اطفای حریق وارد عمل شده و عملیات خود برای اطفای حریق را آغاز كردند.
وی ادامه داد: همزمان گروهی دیگر از آتش نشانان نیز به جستجو در محل پرداخته و دو كارگر جوان را كه گرفتار سوختگی شده و یكی از آنان سوختگی شدیدتری داشت خارج كرده و برای انتقال به مراكز درمانی به عوامل اورژانس تحویل دادند.
سخنگوی آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اشاره به اینكه آتش نشانان دقایقی بعد شعله های آتش را بطور كامل مهار و اطفاء كردند، اظهار داشت: عوامل آتش نشانی بعد از ایمن سازی، محل را به عوامل انتظامی تحویل دادند.
منبع:

1398/12/15
19:11:41
5.0 / 5
3691
تگهای خبر: خدمات , شهرداری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
پرسی بلاگ